انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 20:13)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یِکم به من توجه کنید‎:|‎
بی فرهنگا-___-!

khosh 
اینم یه شیوه ی توجه  Angel 
:|
خخخ تازه وارده مثلا Dodgy
(29-07-2015، 20:14)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:13)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یِکم به من توجه کنید‎:|‎
بی فرهنگا-___-!

لایـکـت کـردمـ دیـه |:
سپاس یعنی توجه‎:|‎
اخطار-_-
تالا ب ینفر اخطار دادم ک پنج مین بعد محروم شد-_-
نشد باش بحث کنم-_-
اوففففففف بعضیا چه قدر کَنَن :|  Angel
ادم باید انقدر شعور داشته باشه که وختی جواب خصوصی هاشو نمیدم صدتا پیام پشت سر هم نفرسته :|
خصوصیمو پر میکنن این تازه واردا -_-
اه .. هی باس بری خالیش کنی .. والا خالی کردن خصوصی از صدتا اسپم پاک کردن ( از نظر من ) عصاب خورد کن تره ! :|
+ سلام
(29-07-2015، 20:18)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ادم باید انقدر شعور داشته باشه که وختی جواب خصوصی هاشو نمیدم صدتا پیام پشت سر هم نفرسته :|
اه .. هی باس بری خالیش کنی .. والا خالی کردن خصوصی از صدتا اسپم پاک کردن ( از نظر من ) عصاب خورد کن تره ! :|

روشه خالی سازیه پوشه ها رو بلدی؟:|
(29-07-2015، 20:14)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
-____-بی فرهنگ
با دهـ, 80 جمـاعت باس اینطوری حرف زد -_- 

وگرنه دوس دارن سوارت شن .-. 
(29-07-2015، 20:18)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخطار-_-
تالا ب ینفر اخطار دادم ک پنج مین بعد محروم شد-_-
نشد باش بحث کنم-_-

تو که هستی !
گفتی کار دارم فک کردم آف شدی ..
بیا پ.خ دو مین :|
(29-07-2015، 20:18)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چه حرکتیه؟-ــ-