انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 17:12)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: در اخر نقاب از چهره همه برداشته میشه و هرکس ب سزای اعمالش میرسه ..
فقط همینو میتونم بگم !
من طرف هیچکس رو نمیگیرم. رابطه ی دوستیه من و شیوا جداست از هر چیز دیگه ای 

بله کلا دوستیو نباس قاطیه کار کرد ..
(28-07-2015، 17:10)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:09)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:07)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:06)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:05)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نزدیکش بشی بد میبینی ! cof

فرید تهدید کرد._.
بعدشم اگه بعد یه روز فعالیت مدیر ه*ک شی من اعتراض میکنم cof

اگه کاری به انجمن بازیا نداشته باشی کارت ندارم cof

انجمن بازیا چیه؟:|

اینا :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=5

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=10
اینا باید مال من شه ! ب کسی نمیدم cof

(28-07-2015، 17:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
نَ تُ فقط منو مدیر کن مآچت ارزونی خودت .-.
نه دیگه! باید بذاری ماچت کنم که مدیر بشی!
همین رزی و اهورا و...همه ماچ دادن! بعله!
اصن خیلی هم دلت بخواد. ماچ های من آبداره...

ماچ کار منو را نمینداخت:>
:V
چقد این فرید خوبه همش ب من سپاس میده ._.
(28-07-2015، 17:13)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالمون بهم خورد فرید  :|

157f من چه قد خوفم!
(28-07-2015، 17:13)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی وآقعاً مآچ دآدن .. ؟
معلومه ک ن Confused
از بعضیا انقد بدم میاد که نگو (: !

_

با صابر یجورایی دعوام شد ._______.
(28-07-2015، 17:12)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی ..

خدا .-.
(28-07-2015، 17:13)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد این فرید خوبه همش ب من سپاس میده ._.

به من سپاس نمیده ._.
(28-07-2015، 17:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
نَ تُ فقط منو مدیر کن مآچت ارزونی خودت .-.
نه دیگه! باید بذاری ماچت کنم که مدیر بشی!
همین رزی و اهورا و...همه ماچ دادن! بعله!
اصن خیلی هم دلت بخواد. ماچ های من آبداره...
من کی ب تو ماچ دادم مرتیکه قزوینی؟ :|||
(28-07-2015، 17:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:13)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالمون بهم خورد فرید  :|

157f من چه قد خوفم!

نه بیا منم ماچ کن :|

جوون من بیا یه ماچ کن :|

الله و اکبر :|