انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 21:56)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:55)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:51)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیفهمم چی میگی ؟ :||

مـیـگـمـ چـرا ؟ |:

خوب منم گُفتم نمیفهمم چی میگی =| !

(...) فـوش نـامـوسـی |:

اوسـکُـل کـردی :>

چی میگی =| ؟

خـواب !

خـواب مـیـدونـی چـیـه ؟!

بـرو بـخـواب ng2
(29-07-2015، 21:56)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نـازی نـازی

عـب نـداره |:

مـن ایـنـقــد فـوش مـیـخـوارمـ از پـسـر و..

تـازه بـه مـنُ دوسـامـ مـیـگـن جـ**ه |:

من اگه یه روز دستم به این دختره برسه پوزشو به خاک میمالونم -_-
(29-07-2015، 21:59)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:56)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نـازی نـازی

عـب نـداره |:

کـی ؟

ایـنـجـاس ؟ ._.

بـگـو اهـورا بـره بُـنـش کُـنـه -_- ( از خودمـ ح در اوردم :>> )
(29-07-2015، 21:59)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:56)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:55)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:51)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مـیـگـمـ چـرا ؟ |:

خوب منم گُفتم نمیفهمم چی میگی =| !

(...) فـوش نـامـوسـی |:

اوسـکُـل کـردی :>

چی میگی =| ؟

خـواب !

خـواب مـیـدونـی چـیـه ؟!

بـرو بـخـواب  ng2

گیر آوردی من ُ ؟  Confused
(29-07-2015، 21:54)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هــر دو |:
ببین مدینه .. من دنیای واقعی رو کاری ندارم ، ولی تو فلش یه چیزی رو بهت میگم هیچوخت یادت نره ! این تجربه ی شخصیه من پس از مدتها حضور در فلشه ..
هیچ وخت به هیچ چیزی جوری نگاه نکن و جوری اهمیت نده که هم بقیه بفهمن و ازش به عنوان نقطه ضعف استفاده کنن ، هم خودت اذیت بشی و برای ثابت کردن خلافش سختی بکشی .. 
چون اینجا فلش خوره ؛ یه انجمنه ! هیچ کس و هیچ چیز تا ابد اینجا نمیمونن .. جز خاطراتی که از ادماش به جا میمونه . نزار خاطراتی ازت بمونه که همه فک کنن مدینه دختریه که بیخود به مسائل مسخره ای مث شایعه سازی اهمیت میده . شایعه ، شایعه ست . خودش خلافش وختی به همه ثابت بشه ، نظر مردم راجع به شایعه ساز عوض میشه ، نه تو ! پس اهمیت نده و فقط سعی کن تا حد امکان به همه اونم با ارامش ثابت کنی دروغه . مردم خودشون میبیننن پس نگران نباش .. سعی نکن با فکر کردن به این چیزا روزای خوشی رو که داری خراب کنی . این روزا که با دوستات هستی و خوش میگذره بهت ممکنه دیگه هیچوخت برنگردن ؛ چون زمان در حال گذره .. قدرشون رو بدون .. شایعه ذره ای ارزش نداره که خودت رو براش ناراحت کنی :|
(29-07-2015، 22:00)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:59)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نـازی نـازی

عـب نـداره |:

کـی ؟

ایـنـجـاس ؟ ._.

بـگـو اهـورا بـره بُـنـش کُـنـه -_- ( از خودمـ ح در اوردم :>> )

نـه |:
_
سارا رمان میخونی؟!
ب چ چیزایی فک میکنید ..
من تنها کسیم ک بین شما بیشترین حرف پشتشه ..
حتی فش میدن .. اکانت فیک میسازن ..
ولی من بهشون میخندم ادمای ضعیفین .. 
(29-07-2015، 21:55)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ چیزایی هوس میکنیا:||| Big Grin 
منو از کجا دیدی؟چرا من تو رو ندیدم ؟ یعنی دیدما ولی برخورد اونچنانی نداشتیم .. من اوایل خیلی تخس بودم الان اروم شدم._.
لطف داری (: Heart
چون من اون زمان نام کاربریم این نبود ؛ از اون موقع تا حالا دو بار اسم عوض کردم فک کنم .. تو منو احتمالا با اسم Frozen♥VmpiRe میدیدی .. یا اگه قبل تر هم یادت بیاد با اسم ~LONA~ :|
اره اون زمان منم بهت توجه نداشتم ولی همیشه هرجا میرفتم تو هم بودی و پررنگ بودی ! خیلی شلوغ بودی اون زمانا :d
ولی در کل پسر خیلی خوبی هستی .. آورین ! ^_^
من دیگه بیخیال دنیا و این آدماش شدم |:
هر غلط کاری دلشون میخواد بکنن|:
هر گـ*ی هم میخوان بخورن ..!
کسـی هم که بهـم اعتماد نداره بره به جهنـم |:
(29-07-2015، 22:04)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:55)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ چیزایی هوس میکنیا:||| Big Grin 
منو از کجا دیدی؟چرا من تو رو ندیدم ؟ یعنی دیدما ولی برخورد اونچنانی نداشتیم .. من اوایل خیلی تخس بودم الان اروم شدم._.
لطف داری (: Heart
چون من اون زمان نام کاربریم این نبود ؛ از اون موقع تا حالا دو بار اسم عوض کردم فک کنم .. تو منو احتمالا با اسم Frozen♥VmpiRe میدیدی .. یا اگه قبل تر هم یادت بیاد با اسم ~LONA~ :|
اره اون زمان منم بهت توجه نداشتم ولی همیشه هرجا میرفتم تو هم بودی و پررنگ بودی ! خیلی شلوغ بودی اون زمانا :d
ولی در کل پسر خیلی خوبی هستی .. آورین ! ^_^
هردو اسمتو یادمه (: بیشترlona رو یادم میاد ..
یادمه تو این تاپیکای قبلی بعدی بودی Big Grin مثه الان .. هنوزم هستیم:|
شلوغ و بی فرهنگ Confused بچه بودم .. مرسی خجالت میدی(: