انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 23:18)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به نمکدونB-)

به به اگه با منی یه صرفا جهت اطلاع به عرضتون برسونم که منو خالی نمیخورن رو غذا میپاشن میخورن 

بعد تو بیست دقیقس اینجایی الان میگی به به نمکدون Big Grin
(29-07-2015، 23:19)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوشبختم ساریناo (∩ ω ∩) o

منم همینطور=]
(29-07-2015، 23:19)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان میخوابم دیه
میترسم
تو حیاط سوسکه
ازین بالداراش
مرگ بر سوسک

حیف قافیه نداره ولی حالا چوت تویی یکاریش میکنم 

همه بگو مرگ بر سوسک
(29-07-2015، 23:20)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 23:18)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به نمکدونB-)

به به اگه با منی یه صرفا جهت اطلاع به عرضتون برسونم که منو خالی نمیخورن رو غذا میپاشن میخورن 

بعد تو بیست دقیقس اینجایی الان میگی به به نمکدون Big Grin

نمک دان بی نمک شوری ندارد...........................................................................​.............................................................دل من طاقت دوری ندارد
چ تایمم گرفته میگه بیس دیقه س
(29-07-2015، 23:23)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هع
(29-07-2015، 23:22)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 23:19)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان میخوابم دیه
میترسم
تو حیاط سوسکه
ازین بالداراش
مرگ بر سوسک

همه بگو مرگ بر سوسک

کی قیافع ندارع؟
مرگ بر سوسک

سوسک تو حلقت امید
=)
(29-07-2015، 23:24)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 23:22)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
الان میخوابم دیه
میترسم
تو حیاط سوسکه
ازین بالداراش
مرگ بر سوسک

همه بگو مرگ بر سوسک

کی قیافع ندارع؟
مرگ بر سوسک

سوسک تو حلقت امید
=)
  اولا قیافه نه قافیه
خواهر من مگه بیماری سوسک تو حلق من میندازی؟
(29-07-2015، 23:24)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
الان میخوابم دیه
میترسم
تو حیاط سوسکه
ازین بالداراش
مرگ بر سوسک

همه بگو مرگ بر سوسک

کی قیافع ندارع؟
مرگ بر سوسک

سوسک تو حلقت امید
=)

ووع!!!! >_<ggre
(29-07-2015، 23:23)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ما اینیم نمکدون Big Grin Big Grin