انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 17:19)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:15)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+فاطی من مخالفتم نمیتونی نوینسده شی._.
جدی از  رز بپرس دد ک چیا پشت سرت نگفتم._.

تو اول یاد بگیر نویسنده رو خوب بنویس بعد بوق بزن :|

.___.
ارع ارع حتما جالب میشه!
(28-07-2015، 17:19)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:16)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:14)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
نَ تُ فقط منو مدیر کن مآچت ارزونی خودت .-.
نه دیگه! باید بذاری ماچت کنم که مدیر بشی!
همین رزی و اهورا و...همه ماچ دادن! بعله!
اصن خیلی هم دلت بخواد. ماچ های من آبداره...
من کی ب تو ماچ دادم مرتیکه قزوینی؟ :|||

دو نصفه شبه س شنبه:|
یادمه هنو:>
نزار بگم چهار صبح پنجشنبه با صابر کجا بودی :vvvv

تو تیم عمه من بود ب صابر پیشنهاد رشفه داد؟-_-
نزار بگم اهورا:V
خُدافص (:* !
(28-07-2015، 17:18)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: نه بیا منم ماچ کن :|

جوون من بیا یه ماچ کن :|

الله و اکبر :|
پایه باشی مدیر ویژه میشی! ...
ژان ژان مدیر ویژه :v

آقا حالا کِی میای ماچ کنی  ؟ :vv
(28-07-2015، 17:21)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا و فرید کی میرین سر قرار با هم ؟ cof

ی جوری میگی قرار انگار دوس دخترمه :v
نمیدونم کی میریم بیرون قرار بود فرید تو هفته اینده تعیین کنه..
(28-07-2015، 17:22)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:21)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا و فرید کی میرین سر قرار با هم ؟ cof

ی جوری میگی قرار انگار دوس دخترمه :v
نمیدونم کی میریم بیرون قرار بود فرید تو هفته اینده تعیین کنه..

یا برعکس :v
ضایع کرد ._.
(28-07-2015، 17:19)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارع._.
چیزایی ک بشون تو تیم گفتم محرومت نکنن کلا تو باس بندازی هوا._.
^_^

+ من از همه جآ بی خبر .. مدیرآ چیکآرآ کردن D:
(28-07-2015، 17:21)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:19)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:15)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+فاطی من مخالفتم نمیتونی نوینسده شی._.
جدی از  رز بپرس دد ک چیا پشت سرت نگفتم._.

تو اول یاد بگیر نویسنده رو خوب بنویس بعد بوق بزن :|

.___.
ارع ارع حتما جالب میشه!

(28-07-2015، 17:19)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:16)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:14)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه دیگه! باید بذاری ماچت کنم که مدیر بشی!
همین رزی و اهورا و...همه ماچ دادن! بعله!
اصن خیلی هم دلت بخواد. ماچ های من آبداره...
من کی ب تو ماچ دادم مرتیکه قزوینی؟ :|||

دو نصفه شبه س شنبه:|
یادمه هنو:>
نزار بگم چهار صبح پنجشنبه با صابر کجا بودی :vvvv

تو تیم عمه من بود ب صابر پیشنهاد رشفه داد؟-_-
نزار بگم اهورا:V
هنوزم حرفای تلگرامتو دارم  Shy
+چرتو پرتای ذکر توسط این جانب صرفا چرتو پرت میباشد و هیچ گونه ارزش قانونی و مادی نمیدارد:/
نقل قول:
چرا فرید تو این پستش به همه نخ داد ؟ 
اهم اهم! زده بالا! درک میکنی؟

نقل قول: من ترک نیستم بگم گزوینی :v
نفهمیدم چی گفتی ولی خودتی  
قزوینی ها خودشون لحجشون ترکی-برره ای هست. مثلا تیکه کلامشون همین ببم جان هست و خیلی کلمات ترکی دارن.