انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 21:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:53)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:47)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:46)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احمد یه مدرسه دیگس .. ولی چندتا دوست مشترک داریم .-.

اون دوستا اول که ریاضی بودن مدرسه احمدشون بودن . الان تغییر رشته دادن اومدن تجربی پیش ما (: 

خعلی سخته :| 

فزدا کتابای دوم سومم ُ میارم جلو دوره واس کنکور -_- 
اونآ نیومدن اخراجشون کردن :V 
25r30 ..
ایمان عمرا اگه احمد بزاره تو حفظ ابرو کنی :v
تآزه نمیدونی چرآ اخرآج شدند که :V

ایمآن در جریآنی میثم جون 8تا آورد ! ؟  Big Grin
چرا؟:v
+
شادی مسایل خصوصی جاش تو گ.ا نیست ..
اونم چنین مسئله ای ..
من خودم ب مرضیه پیشنهاد دادم اگه مایله تو بخش سینما فعالیت کنه ..
درضمن نیازی نیست شما مدیریای عزیز برا دیگران تصمیم بگیرید مرضیه جان اگه دلش بخواد میتونه تو ی بخش دیگه فعالیت کنه... اگه هم نه خب تو بخش خودش میمونه ..
اینکارا چیه؟

حرف منم همینه:|
سیمکارت شکوندی؟-_-
چچچچ (:

ازینجا بای .

هوری پ.خ
(28-07-2015، 21:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تموم کنید بحثو حق با اهوراس جاش اینجا نبود
_____
اهور سیمکارت شکوندی؟

فردا یکی میگیرم ..
اره شکستم..
ولی این جدیده رو ب کسی نمیدم متاسفانه اون قبلیه پدرمو دراورد ..
(28-07-2015، 21:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:53)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:47)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:46)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اون دوستا اول که ریاضی بودن مدرسه احمدشون بودن . الان تغییر رشته دادن اومدن تجربی پیش ما (: 

25r30 ..

چرا؟:v
+
شادی مسایل خصوصی جاش تو گ.ا نیست ..
اونم چنین مسئله ای ..
من خودم ب مرضیه پیشنهاد دادم اگه مایله تو بخش سینما فعالیت کنه ..
درضت نیازی نیست شما مدیریای عزیز برا دیگران تصمیم بگیرید مرضیه جان اگه دلش بخواد میتونه تو ی بخش دیگه فعالیت کنه... اگه هم نه خب تو بخش خودش میمونه ..
اینکارا چیه؟
اولین نفر میثم : زیآد به وسایل مدرسه خسآرت میزد خیلیم شلوغ بود 

امیررضآ خیلی دعوا و بحث میکرد اخر سر ازش چآقو گرفتن انداختنش بیرون :V

ایمآن به کسی نگی  Big Grin
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
(28-07-2015، 21:40)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی جورایی؟:|
تجربی برا کنکور پدرت درمیاد..
هرسال متقاضیاش بیشتر میشه ..

25r30 ..

ن :| 
سپاسام از مرز 16000 گذشت  pill
تبریک به خودم  :4chs:
من برم فیلم ببینم!

بدرود
(28-07-2015، 21:58)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 21:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تموم کنید بحثو حق با اهوراس جاش اینجا نبود
_____
اهور سیمکارت شکوندی؟

فردا یکی میگیرم ..
اره شکستم..
ولی این جدیده رو ب کسی نمیدم متاسفانه اون قبلیه پدرمو دراورد ..

من چی(.. )
نگا چ مظلومم(.. )
(28-07-2015، 21:59)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من برم فیلم ببینم!

بدرود
معمولا شبا فیلم میبیی تو شومپت !  Angel 
خدافس ، منم بای ..
اوﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺩﻭﺳﺸﻮﻥ ﻧﺪﺍﺭﻩ
ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﻬﺎ ﺍﺯ ﺧﻠﻮﺗﺸﻮﻥ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯿﺰﻧﻦ
ﻫﻤﻮﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮﺷﻢ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﯽ ﻭﻟﯽ ﺧﺪﺍ ﺩﻭﺗﺎ ﺑﺎﻝ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺩﺍﺩﻩ
.
.
.
.
ﺍﯾﻨﺎ ﺳﻮﺳﮑﻦ، ﺳﺮﯾﻊ ﺑﺎ ﺩﻣﭙﺎﯾﯽ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺗﻮ ﺳﺮﺷﻮﻥ !
ﺍﻟﮑﯽ ﻫﻢ ﻓﺎﺯ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺑﺮﻧﺪﺍرين ﺧﻮﺷﻢ ﻧﻤﯿﺎد :|