انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 23:45)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:44)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فَرید یک برنامه بریز فاطیو ادم کنیم ._.!

کدوم فاطی؟
اونی که همش رو مخ منم میره؟ 

اره همون .-.!

تو یاری کُن گریَشو در بیارم .-.!
(28-07-2015، 23:46)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ع

(28-07-2015، 23:42)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی پاری من ؟ (((:
+
سلـام مرضی._.

(28-07-2015، 23:41)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:39)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رزی نیس این not رو ضایع کنه 25r30

Pari is mine ^_^

رزی‎:|‎ ؟
اون سوسکم نمیتونه ضایه کنه .-.!

هنو رزیُ نشناختی پ ^.^
اون منِ پررو رو هم ضایع میکنه:  |
عمو جون شما هم منو نشناختی‎:|‎
خود رزیم میدونه با من نمیتونه کَل کَل کُنه._.

به ارواح جدش نیستی در حدش -_-
وای شاخ شدم :|
(28-07-2015، 23:47)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:44)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام پارمیدا .. ._.

سلام و کوفت آیدا ((: -_-

خنگول تو کجا بودی ؟

فاز گرفتم از فلش برم نشد._.   ! 

ترکه این جور جاها یه انقلابه بزرگ میخاد:|
خداوند من ُ از عذاب همیشگی نجات داد ^_^

بالاخره تموم شد ..

فقد عکس کاربرا مونده که باید برای خودم پ.خ کنم :hiccp:

خدافظ ._. !
(28-07-2015، 23:47)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:46)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: هنو رزیُ نشناختی پ ^.^
پشت سر مرده حرف نزنید...

مُرده ؟  : |
زبونتُ گاز بگیر بچه -_- ! 

بچه ؟ :|

جای باباته :V

در برابر من بچه س   

:|
آیدا جات خالی منم رفته بودم .. همین امرو اومدم .

خیلی حال داد ._.
(28-07-2015، 23:47)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:46)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ع

(28-07-2015، 23:42)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی پاری من ؟ (((:
+
سلـام مرضی._.

(28-07-2015، 23:41)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:39)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رزی نیس این not رو ضایع کنه 25r30

Pari is mine ^_^

هنو رزیُ نشناختی پ ^.^

شاید اینجا رزی شاخ باشه ولی بیرون نت معلومه کی شاخه .-.!‎:|‎

(28-07-2015، 23:48)MisS special نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(28-07-2015، 23:44)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام پارمیدا .. ._.

سلام و کوفت آیدا ((: -_-

خنگول تو کجا بودی ؟

فاز گرفتم از فلش برم نشد._.   ! 

ترکه این جور جاها یه انقلابه بزرگ میخاد:|
صد درصد نفس۷:
نقل قول: مُرده ؟  : |
زبونتُ گاز بگیر بچه -_- ! 
اون بچه پرووو جوجه شومپتیبیش  نی! روزی دو سه تا فوشش میدم...

نقل قول: [right]فاز گرفتم از فلش برم نشد._.   ! [/right]
دفعه بعد رمزتو یادت نره...

نقل قول: [right]جیییغ چے؟[/right]
انتخاب رشته کردم! چی داره؟ بذار حالا ببینیم چی میشه....
(28-07-2015، 23:49)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ع

[ -> ]
خوبی پاری من ؟ (((:
+
سلـام مرضی._.

[ -> ]

هنو رزیُ نشناختی پ ^.^

شاید اینجا رزی شاخ باشه ولی بیرون نت معلومه کی شاخه .-.!‎:|‎

ببین یه نصیحت :|
من با این همه شاخ بازی و پارتی بازیم عینه چیز ازش میترسم :|
با رزی در نیوفت دارم در حد رفیق بت میگم :|
دوست ندارم بخوابم مامانم هی میگه بروبخواب حتی مچمم گرفته که شبا باگوشی میام اینترنت میگه معتادم -_-