انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: هنو رزیُ نشناختی پ ^.^
اون منِ پررو رو هم ضایع میکنه:  |
پشت سر مرده حرف نزنید...
سلام پارمیدا .. ._.

سلام و کوفت آیدا ((: -_-

خنگول تو کجا بودی ؟
(28-07-2015، 23:40)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:39)MisS special نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخخ...مشکلی ندارم..
اینجام یه اکانت بیشدر نداشتم..
ولی خب باین اسما میشناسنم !

چرا با اون اکانت نیومدی؟ اگه ارسالات بالای 1000 باشه و 10 ماه عضویت داشته باشی رمز رو میگیری باز

عضویتم بالایه 2..3 ساله..
ولی ارسالامو فک نکنم!
مهم نی! فقط اومده بودم یسری دوسایه قدیمیمو ببینم..با همینم کارم را میافته^_^
(28-07-2015، 23:44)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:42)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی پاری من ؟ (((:
+
سلـام مرضی._.

خوبم توچی؟
چه خبر؟
میگذره  ! ._.
تو چه خبرا  =))؟
(28-07-2015، 23:44)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فَرید یک برنامه بریز فاطیو ادم کنیم ._.!

کدوم فاطی؟
اونی که همش رو مخ منم میره؟ 
ع
(28-07-2015، 23:42)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی پاری من ؟ (((:
+
سلـام مرضی._.

(28-07-2015، 23:41)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:39)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رزی نیس این not رو ضایع کنه 25r30

Pari is mine ^_^

رزی‎:|‎ ؟
اون سوسکم نمیتونه ضایه کنه .-.!

هنو رزیُ نشناختی پ ^.^
عمو جون شما هم منو نشناختی‎:|‎
خود رزیم میدونه با من نمیتونه کَل کَل کُنه._.
(28-07-2015، 23:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پشت سر مرده حرف نزنید...

مُرده ؟  : |
زبونتُ گاز بگیر بچه -_- ! 
(28-07-2015، 23:25)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:23)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلـامـ

بلاخره انتخاب رشته کردم Angel
جیییغ چے؟
(28-07-2015، 23:44)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام پارمیدا .. ._.

سلام و کوفت آیدا ((: -_-

خنگول تو کجا بودی ؟

فاز گرفتم از فلش برم نشد._.   ! 
(28-07-2015، 23:46)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پشت سر مرده حرف نزنید...

مُرده ؟  : |
زبونتُ گاز بگیر بچه -_- ! 

بچه ؟ :|

جای باباته :V