انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 20:17)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخ تازه وارده مثلا Dodgy

‎:|‎ حرف نزن-__-
(29-07-2015، 20:19)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روشه خالی سازیه پوشه ها رو بلدی؟:|
نه فقد تو بلدی  Angel 
سه ساله تو این انجمن عضوم بنظرت بلد نیستم پوشه خالی کنم ؟ :|
فقط بنظرم حوصله سر بره :/
(29-07-2015، 20:19)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:18)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخطار-_-
تالا ب ینفر اخطار دادم ک پنج مین بعد محروم شد-_-
نشد باش بحث کنم-_-

تو که هستی !
گفتی کار دارم فک کردم آف شدی ..
بیا پ.خ دو مین :|

توصیحاتش ک معلومه توضیحی نمیشه داد در بارش:/
فقط باید فعالیت کنی همین:/
(29-07-2015، 20:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه حرکتیه؟-ــ-
منظور ؟ :|
کدوم حرکت ؟  Angel
(29-07-2015، 20:20)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:19)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روشه خالی سازیه پوشه ها رو بلدی؟:|
نه فقد تو بلدی  Angel 
سه ساله تو این انجمن عضوم بنظرت بلد نیستم پوشه خالی کنم ؟ :|
فقط بنظرم حوصله سر بره :/
D: 

امیر --» P: 
(29-07-2015، 20:20)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:17)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخ تازه وارده مثلا Dodgy

‎:|‎ حرف نزن-__-
برو بابا
خوب حرف بزن توجه میکنن بت
انتظار داشته بیاد مثلا چه تحویلی بگیرینش.-.
(29-07-2015، 20:20)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:19)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:18)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخطار-_-
تالا ب ینفر اخطار دادم ک پنج مین بعد محروم شد-_-
نشد باش بحث کنم-_-

تو که هستی !
گفتی کار دارم فک کردم آف شدی ..
بیا پ.خ دو مین :|

توصیحاتش ک معلومه توضیحی نمیشه داد در بارش:/
فقط باید فعالیت کنی همین:/
من که هنوز نگفتم کدوم شاخه !  Angel 
راستی اگه میخوای تو تالار بگی یه وخت نگی خودش بهم گفته میخواد مدیر شه ها  Angel من ابرو دارم ! خودم استعفا دادم الان با خودشون فک میکنن این دیوونس هی استعفا میده هی درخواست میده :|
بهشون بگو خودت دیدیش بنظرت فعالیتش خوبه و بدرد میخوره خودشم گفته با این امر موافقه ! دروغ هم نیس حقیقته ! :|
(29-07-2015، 20:22)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 20:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه حرکتیه؟-ــ-
منظور ؟ :|
کدوم حرکت ؟  Angel

همین کارشون دیگه
مثلن اینجا تلگرام یا واتساپه:>>
برگشتم D:

خیلی سریع ((:
(29-07-2015، 20:25)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برگشتم D:

خیلی سریع ((:

جوون خوش اومدی :]