انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 17:08)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:07)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من همش شادی ُ با فرید اشتباه میکنم :|

سلام :|

منم همینطور :|

سلآم :|
همین الان شادی یه ارسال زد همش توش شکلک داشت :|

یعنی در تعجب بودم فرید این همه شکلک میزاره ؟ چرا اینطوری حرف میزنه :|
(28-07-2015، 17:08)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: فک کنم ..
من تنها کسیم ک میدونم چرا از انجمن رفتن!
هه ..
ای بابا...

در اخر نقاب از چهره همه برداشته میشه و هرکس ب سزای اعمالش میرسه ..
فقط همینو میتونم بگم !
نقل قول:
نَ تُ فقط منو مدیر کن مآچت ارزونی خودت .-.
نه دیگه! باید بذاری ماچت کنم که مدیر بشی!
همین رزی و اهورا و...همه ماچ دادن! بعله!
اصن خیلی هم دلت بخواد. ماچ های من آبداره...
(28-07-2015، 17:09)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:08)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخجون مهرزاد مدیر شد دوبارع^_^

برای پسرم فرقی نداش cof

باس ثابت بشه -_- ..
هعی ..
(28-07-2015، 17:10)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صفحه 19 ^_^

Slm

مهی ^_^

SLM
نقل قول: در اخر نقاب از چهره همه برداشته میشه و هرکس ب سزای اعمالش میرسه ..
فقط همینو میتونم بگم !
من طرف هیچکس رو نمیگیرم. رابطه ی دوستیه من و شیوا جداست از هر چیز دیگه ای 
(28-07-2015، 17:11)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:09)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:08)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخجون مهرزاد مدیر شد دوبارع^_^

برای پسرم فرقی نداش cof

باس ثابت بشه -_- ..

اون ک حقشه .. ولی براش فرقی نداره ! کلا ادم بیخیالیه cof
حالمون بهم خورد فرید  :|
(28-07-2015، 17:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
نَ تُ فقط منو مدیر کن مآچت ارزونی خودت .-.
نه دیگه! باید بذاری ماچت کنم که مدیر بشی!
همین رزی و اهورا و...همه ماچ دادن! بعله!
اصن خیلی هم دلت بخواد. ماچ های من آبداره...
یعنی وآقعاً مآچ دآدن .. ؟

عجبآ ..

منُ مدیر کُن -_-

البته بدون مآچ .-.