انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یکی بامنم حرف بزنه اولین بارمه اومدم توگفتگوی ازاد بلدنیستم Sad
(29-07-2015، 0:02)MisS special نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:58)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:57)MisS special نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:55)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فا ئزه ای که فائزه ای ‎:|‎
دوست داشتم بهت بگم نفس ۷: !

:|
چ نگاه نازی ‎:|‎

قابل نداره غلام  4xv
خوب بسه دیگه‎:|‎

حوصله وِر زدن ندارم‎:|‎
(29-07-2015، 0:03)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

معلومه داداش!
همیشه اولین بار ها سخته!!!

امیر غافل گیرم کردی! نابود شدم اصن!  dit
(29-07-2015، 0:03)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حـــــرف :|
باورم نمیشه

یکی بتونه 2 متر بپره

(03-12-2014، 16:29)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد قشنگ حرفام تحریف شد!
اگه شما نمیگفتی بی کیفیت ناراحت نمیشدم
هم عقیده هاتون به اندازه کافی بهم توهین میکنن
طوری که دیگه برام مهم نیست
ولی توهین به امامانمون رو نمیپذیرم
میخواید اخطار بدید
میخواید بن کنید
توهین به معصومین پذیرفته نیست
بی کیفیت به تاپیک من گفتید
تاپیک من چی بود؟
یه حدیث بود

[ -> ]

اولش اینجوریه

کسی رو تحویل نمیگرن خخخ

درست میشه
(29-07-2015، 0:03)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 0:02)MisS special نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:58)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:57)MisS special نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 23:55)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فا ئزه ای که فائزه ای ‎:|‎
دوست داشتم بهت بگم نفس ۷: !

:|
چ نگاه نازی ‎:|‎

قابل نداره غلام  4xv
خوب بسه دیگه‎:|‎

حوصله وِر زدن ندارم‎:|‎

چ جالب منم همین طور :/
ههییع
مگه میشهگ.ا شبش بدون من باشه؟مگه دارییم؟ مگه میشه؟
عجباااا
اصن از سپاس = سلام ذوق مرگ شدم.-.-.
(29-07-2015، 0:09)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ههییع
مگه میشهگ.ا شبش بدون من باشه؟مگه دارییم؟ مگه میشه؟

سلام مروا