انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 17:26)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
چرا فرید تو این پستش به همه نخ داد ؟ 
اهم اهم! زده بالا! درک میکنی؟

نقل قول: من ترک نیستم بگم گزوینی :v
نفهمیدم چی گفتی ولی خودتی  
قزوینی ها خودشون لحجشون ترکی-برره ای هست. مثلا تیکه کلامشون همین ببم جان هست و خیلی کلمات ترکی دارن.
فرید زده بالا؟((=
راه افتادیااا  Big Grin

با عاملای فساد همنشین شده ! خودشم که یه چیزای پنهان تو آستینش داره cof

+ غزل فک کنم مات شد cof
اقا متفرق شین فرید الان زده بالا(ب قول خودش:V)الان مارو مین**ماد:>>>
(28-07-2015، 17:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ی جوری میگی قرار انگار دوس دخترمه :v
نمیدونم کی میریم بیرون قرار بود فرید تو هفته اینده تعیین کنه..
من دوست دخترتم؟ ای جان! جان! جیجر (گزوینی)

دور شو از من Confused
گزوینی :|

+

امیر قاب کن تو اتاقت بزن حرفا رو :|
نقل قول: ژان ژان مدیر ویژه :v

آقا حالا کِی میای ماچ کنی  ؟ :vv
اون دیگه با ماچ حل نمیشه آیدا خانوم! ...متوجهی؟
خدافظ cof
ینی میشه مدیر شم ._.
(28-07-2015، 17:26)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:24)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:23)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:22)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:21)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا و فرید کی میرین سر قرار با هم ؟ cof

ی جوری میگی قرار انگار دوس دخترمه :v

یا برعکس :v
برعکسش میشه انگار دوس پسرشم :183:

اینجا نمیشه استیکر داد ولی اون استیکره تو تلگرام که میزنه زیر گوش یارو و مخصوص منه رو فرض کن :|

اینُ دادم بت :v

منم اون استکر چاقالوعه ک داره مانیتورو لیس میزنه 25r30 ...
(28-07-2015، 17:27)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ی جوری میگی قرار انگار دوس دخترمه :v
من دوست دخترتم؟ ای جان! جان! جیجر (گزوینی)

دور شو از من Confused
گزوینی :|

+

امیر قاب کن تو اتاقت بزن حرفا رو :|

اسمت همین ک تو گوشیمه زیاده:>
فریده شمارتو ندادی اخرا._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=86660&highlight=%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C+%D8%A8%D9%88%D8%AF

هر دوتا اسپم رو میتونم رد تایید کنم ؟
ناموسا فرید دیگه قاطی کرد الان0_0
من میترسم 0_0
الفرار0_0
خدافظ شما0_0
اند پرده باز های پنهان0_0