انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مدیییییییرررررررررر ._.
(28-07-2015، 17:40)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:38)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: لقش :| کِی بیام گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 30 ؟
کی می تونی؟ من وقتم آزاده  kaffe2 پات خوشگله؟ اگه نمی فهمی چی میگم از غزل بپرس

:|
|:
|:
|:

یا ابر فرض =||

حالا مدیر چی میشم ؟ :297:
بستگی به کیفیت کار داره!
از مدیر ازمایشی شروع میشه تا مدیر کل و حتی ادمین انجمن!
(28-07-2015، 17:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شماره فرید و گرفتم:>
فرید از امشب برات اس های عاشقانه میفرستم:V

(28-07-2015، 17:40)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی بآدمجون :|||||| ..

تو منحرفی فرید من منظورم بآدمجون واقعی بود .____.

ببم جان به گزوینی همون بابام جان هست! مسخره! من هنوز با دوستان قزوینیم در ارتباطم و هنوزم این تیکه کلام کاربرد داره. 
آفرین! برو بخواب!
حآمد بهدآدم خواننده شُد -_-

تُف .. همین مونده غضنفرم بره بخونه :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=238790
(28-07-2015، 17:40)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:39)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:38)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اوووووف ((=
شبیه غازه :||

dit اصن لیدی گاگا باشه ، کوفت باشه ، مفت باشه ! حله! 

مفت نی که باس مدیرم کنی 14k
اقا خدافظ._.
میرم با گوشی بیام ف کردین._.
(28-07-2015، 17:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:40)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

|:
|:
|:

یا ابر فرض =||

بستگی به کیفیت کار داره!

چرا من دختر نشدم ای خدا :4fv:
مدیر
مدیرر
مدیررر
مدیرررر
._____.
(28-07-2015، 17:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

|:
|:
|:

یا ابر فرض =||

بستگی به کیفیت کار داره!

گاد ایت می :|
کیفیت کار :|
داعش منو بخور :|

ادمین D: