انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 22:28)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 22:22)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی منم از این گندا زدم دعا میکردم صابر نبینه و اخرشم متوجه نشد:|
ماهرخو نمیشناسم .. ولی خب معلوم بود با محمده .. تو لیست هم بودن و نوشته عقد کردن منم ادم باهوشیم
ماهرخ همین دختره ست که لینک پروفشو الان گذاشتی :v
البته بهش سپیده هم میگفتن .. من اخر نفهمیدم اسمش سپیده بود یا ماهرخ :|
ولی از اونجایی که محمد رو از لیستش حذف کرده یکم نگرانم ؛ نکنه بهم زدن ؟ ._.
شاید هم از تو اوج بودن خسته شده بود میخواست یکم توجه ها بهش کم بشه ..
ولی خیلی خوشگل بود ! محمد خیلی خوشتیپ نبود :d
ولی خودش مث فرشته بود ..
لینک عکساشو بذارتا مام ببینیم
(29-07-2015، 22:28)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 22:22)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شادی منم از این گندا زدم دعا میکردم صابر نبینه و اخرشم متوجه نشد:|
ماهرخو نمیشناسم .. ولی خب معلوم بود با محمده .. تو لیست هم بودن و نوشته عقد کردن منم ادم باهوشیم
ماهرخ همین دختره ست که لینک پروفشو الان گذاشتی :v
البته بهش سپیده هم میگفتن .. من اخر نفهمیدم اسمش سپیده بود یا ماهرخ :|
ولی از اونجایی که محمد رو از لیستش حذف کرده یکم نگرانم ؛ نکنه بهم زدن ؟ ._.
شاید هم از تو اوج بودن خسته شده بود میخواست یکم توجه ها بهش کم بشه ..
ولی خیلی خوشگل بود ! محمد خیلی خوشتیپ نبود :d
ولی خودش مث فرشته بود ..
سپیدسا احتمالا چون اسم پروفایل ممد s love m ه Angel 
نه عقد بکنن ک دیگه نمیتونن بهم بزنن .. زنش شده رسما 
کش ندیم این بحثو .. جی اف منم اینجاست یادش میوفتم ..
جی اف سابقم ..
(29-07-2015، 22:29)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 22:24)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی راستی عقد کردن؟

اره ..
بچه هاشون ازشون میپرسن مامان بابا کجا با هم اشنا شدین؟:|
اونام میگن یکی بود یکی نبود ی انجمنی بود ..
Angel

چ عاشقانه... Big Grin
بقیشم بگو تازه رفتم تو حس
(29-07-2015، 22:26)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه هـا .. !

اونـایی که مدیرن یا نویسنده ..

نویسنده شدین چه حسی گرفتین ؟ (=

یعنی جنگولک بازی ــآی نویسندگی ُ هیچ وقت آدم یادش نمیره ولی بعدش که مدیر میشین یه ذره خوشحال میشین .. ! یعنی نصف نویسندگی ..

من مثلا نویسنده شدم 1 ماه یا 2 ، 3 هفته فقد درحال بالا پریدن بودم :|

ولی مدیر شدم 3 ساعت ! (:

گرفتین /: ؟

آره !
همش تقصیره این نویسندگیه .. میره رو عصاب آدم :|
قبلا نویسنده ها وجود نداشتن ، میدونستی ؟
احتی یه مقدار قبل تر هم مدیر ازمایشی وجود نداشت ! همه یه راس مدیر میشدن .. وای که چه دورانی بود .. اَه من اون موقع اسپمر بودم >_< وگرنه میتونستم یه راس صورتی بشم :|
اهورا گیر نیار خودتو:/
(29-07-2015، 22:29)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لینک عکساشو بذارتا مام ببینیم
هستش فک کنم هنوز تو فلش :/
برو عکس از خودتان و اتاق شخصی خودتان نسخه ی اولش بگرد تو ارسالا پیداش کن ! :d
(29-07-2015، 22:31)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 22:29)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 22:24)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی راستی عقد کردن؟

اره ..
Angel

چ عاشقانه... Big Grin
اینجور داستانا کم یابن ..
باس از کسی ک میدونه بپرسی ..

(29-07-2015، 22:31)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
راستی راستی عقد کردن؟

اره ..
Angel

چ عاشقانه... Big Grin
اینجور داستانا کم یابن ..
باس از کسی ک میدونه بپرسی ..
چه این فونتش خوبه =|
(29-07-2015، 22:33)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فک کنم مغزم داره معیوب میشه .. !
(29-07-2015، 22:35)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 22:33)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فک کنم مغزم داره معیوب میشه .. !

کارت تلفنی چیزی بگیر فردا ساع11 زنگ بزن ببینم چته