انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=38773&highlight=%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C+%D8%A8%D9%88%D8%AF

کجاش تکرارییه ؟ :||
(28-07-2015، 18:00)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:57)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:56)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:52)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید من چن تا مخآلف دارم ! ؟  :tnp:

اووففف :V

Dodgy
احساس میکنم تو باعث شدی رابطی من با شیوا و مخشید خراب بشه :| 

آفرین به تو (: ...!

باش اصن من دو بهم زن !

خدافسی (:
د Idea
فرید مست خوابه ؟ :|

مگه داریم مگه  میشه :|
من یه بار سیگآر کشیدم -_-

اینجوریه من فوق تآزه کآرم :>
(28-07-2015، 18:02)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه تو هنو پاکی D:

Big Grin
(28-07-2015، 17:57)f-ghaemi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامم

سـلامـ

(28-07-2015، 18:00)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:58)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:52)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: مست؟:|
شوخی بود؟:|
بت نمیاد الکل بزنی :|
مست خواب! نمی دونم چی میگم!

سارا کنجکاوی برو صفحه های قبلو بخون. بعد اگه دوست داشتی بیا پ.خ بده انجام میدیم!...

بدرود

یـکـی تـوضـیـح بـده حـال بـرگـشـتـن نـدارمـ |:

(28-07-2015، 17:56)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:54)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:51)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا تو معتادی! اصن وارد این بحثا نشو که قلبت به دلیل کشیدن زیاد ضعیفه...میوفتی میمیری فردا ما رو به جرم ***** میگیرن!

مـن کُـلا 7 ، 8 بـار سـیـگـار کـشـدمـ

یِ بـآرمـ قـلـیـون ._.

کـمـپ بـخـوابـمـ بـعـد بـیـامـ :>

تازه کآر :>

(28-07-2015، 17:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:53)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدا .-.
خدا ..  cry girl

مامان >_<  cry2

مـن شـرایـط نـدارمـ

شـرایـط |:

نـنـمـ هـمـه جـا بـامـه :/

چ فرقی دآره هنو تازه کاری .__.

شب که خوابن همه خوب موقعیه .__.

بـابـایِ مـن بـا هـر صـدایِ کـوچـیـک بـیـدار مـیـشـه |:

اتـاقـمـ نـزدیـک اتـاقِ نـنـمـ ایـنـاس

آبـجـیـمـ بـا مـن مـیـخـوابـه |:

بـعـد بـه مـن مـیـگـن مُـعـتـاد :>
وجدان چیست ؟
.
.

چیزی است که زورش نميرسه آدم رو از گناه بازداره، فقط گناه رو کوفت آدم میکند....
__
من اومدم ._.
(28-07-2015، 18:04)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:57)f-ghaemi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامم

سـلامـ

(28-07-2015، 18:00)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:58)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:52)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: مست؟:|
شوخی بود؟:|
بت نمیاد الکل بزنی :|
مست خواب! نمی دونم چی میگم!

سارا کنجکاوی برو صفحه های قبلو بخون. بعد اگه دوست داشتی بیا پ.خ بده انجام میدیم!...

بدرود

یـکـی تـوضـیـح بـده حـال بـرگـشـتـن نـدارمـ |:

(28-07-2015، 17:56)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:54)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مـن کُـلا 7 ، 8 بـار سـیـگـار کـشـدمـ

یِ بـآرمـ قـلـیـون ._.

کـمـپ بـخـوابـمـ بـعـد بـیـامـ :>

تازه کآر :>

(28-07-2015، 17:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدا ..  cry girl

مامان >_<  cry2

مـن شـرایـط نـدارمـ

شـرایـط |:

نـنـمـ هـمـه جـا بـامـه :/

چ فرقی دآره هنو تازه کاری .__.

شب که خوابن همه خوب موقعیه .__.

بـابـایِ مـن بـا هـر صـدایِ کـوچـیـک بـیـدار مـیـشـه |:

اتـاقـمـ نـزدیـک اتـاقِ نـنـمـ ایـنـاس

آبـجـیـمـ بـا مـن مـیـخـوابـه |:

بـعـد بـه مـن مـیـگـن مُـعـتـاد :>

بیچاره :|||||

(28-07-2015، 18:04)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وجدان چیست ؟
.
.

چیزی است که زورش نميرسه آدم رو از گناه بازداره، فقط گناه رو کوفت آدم میکند....
__
من اومدم ._.

سلام ._.

خوش اومدی ._. !
معلومه نمیخواید منُ مدیر کنین -_-

خدآفسی ((:

(28-07-2015، 18:04)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 18:02)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه تو هنو پاکی D:

Big Grin

ولی چیز میز زیاد خوردم و هنوزم میخورم |:
همتون بی مصرفید -_-  !

من برم ادمین بشم :VV

خدافظ بی مصرفا :|