انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یادش بخیر چقد با بروبچ تو مدرسه پلنگ میخوندیمو میرقصیدیم
(29-07-2015، 21:18)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو ایـن ماشین داره چه اتفاقی میوفته؟!
گفتگوی آزاد ((نسخه 251)) 174

بـارآبـاز D: 

LIKE (: 
(29-07-2015، 21:15)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونو خودت بخون
اگه تونستی
اونم تو همچین محیطثی ک همه چشمشون دقیقا از کی ب تایپه همینه
خخخخخخخخخخخخخ

اگ جرعت داری تایپ کن

هــا؟!

(29-07-2015، 21:19)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:18)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بـارآبـاز D: 

LIKE (: 

بچـه بهشهـری دیگه؟!
(29-07-2015، 21:20)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:15)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونو خودت بخون
اگه تونستی
اونم تو همچین محیطثی ک همه چشمشون دقیقا از کی ب تایپه همینه
خخخخخخخخخخخخخ

اگ جرعت داری تایپ کن

هــا؟!

(29-07-2015، 21:19)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بـارآبـاز D: 

LIKE (: 

بچـه بهشهـری دیگه؟!

می گم گفتی اون تیکه

می گم خیلی وقته بعضیا منتظرن بنویسم ک ننوشتم

حالا ک اینجوریه تو بخونننننننننننننن

^_________________^
موهات فر بلند اینقد گلی کسی نمیخواد بره هلند 
پای تلفنم
نمیخوام ولت کنم ..
دوس دارم (شکنجه) بدم شاید اروم بشه دل پرم !

(: #
فردا شب میخام ی تایپیک خفن بذم و دیگع فلش نیام
:/
(29-07-2015، 21:21)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موهات فر بلند اینقد گلی کسی نمیخواد بره هلند 
پای تلفنم
نمیخوام ولت کنم ..
دوس دارم (شکنجه) بدم شاید اروم بشه دل پرم !

(: #

اره
بم میگی قلب شیکون
همونی ک قلبتو شیکوند
بم میگی قلب شیکون
همونی ک قلبتو شیکوند
من قدرتو میدونم
میگی قلبتو شیکوندم
اما قدتو مکیدونم
ب جزمنی ک دیوونم
من قدرتومیدونم
قلبتو میشکونم

(29-07-2015، 21:22)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سارینا جااااااااااان چجرا

بیا گلم

نرو بدون تو بد می گذره نرو
نرو اینجا سخته
سخته سخته

سخته
(29-07-2015، 21:22)▶δт★® Gι®ℓ◀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تا میتونی دور شو ..
تا میتونی ..
با تو نشده این چشام خیس
چونکه جز خوبی توی نگات نیس 
(:
اربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
saba 3 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ُُBön َBáŠŦ~ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
мøяνα.għ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
▶δт★® Gι®ℓ◀ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘sArA

مردین
ک هیچی نمی گسین

________________-

ی چیزی ی اهنی

ی اهونی

(29-07-2015، 21:25)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با تو نشده این چشام خیس
چونکه جز خوبی توی نگات نیس 
(:

وااااااااااا ی

مدینه این واسه کدوم شعزبود

هنگ کردم

یادم نیس
^___________________^