انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اخر سر واسه این زبون درازیا  مثه فرهنگ فلشخوری صابر بنم میکنه :|
این فرید رو کسی ندیده ؟  Angel
دلم نسخه جدید میخواد ^_^
هوی فرید کدوم گوری رفتی ؟ >_<
:|
(29-07-2015، 21:45)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:43)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:42)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من چقدر خوابیدم ؟ :|

زیـاد |:

ج پ.خ مـنـمـ نـدادی |:

کـدوم پ.خ ؟ O_O  :229:

دیـشـب دادمـ ._.
همین من

پش سر منت چ قد زر میزنن

بعدشم هاشا میکنن

یارو پشت سرم گفته دختره ...............

حالا مردین از فضولی میگم
قاطی داره و

بیشعوره و اینااااااااااا

حالا بخوره تو سرش

گفت گفت

یارو بعدش قشنگگگگگگگگ هالشا کرد

البته از بچه های همیییییییییین سایت

حالا نگردین الا ان نیس

تو گ.ا هم نبود تا وقتی بودم

خوشبختانه
نقل قول: این دختر خانومم از من بهش نصیحت : گور بابای هرکی که شایعه سازی میکنه ! این شایعات همیشه هستن برای همه .. چه در نت چه در واقعیت ؛ اهمیت نده و ناراحت نشو . کم نیار ، نزار مشکلات بر تو غلبه کنن ، خودت بر اونا غلبه کن . موفق باشی ..
وقتی همه به چشـم یه هـ*زه نگات کنن چه فاییده ای داره؟؟!
(29-07-2015، 21:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه باوووو صابر اونقدرام بدجنس نی :|
گناه داره .. من نمیفهمم چرا همه ازش میترسن ؟ درسته که رنگش قرمزه ولی قلبش به اندازه یه گونجیشکه  Big Grin Wink
اهورا ؟ دلم میخواد بزنمت >_<
(29-07-2015، 21:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اهورا .-.!
الان بهتری؟‎:|‎
(29-07-2015، 21:46)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:45)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:43)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 21:42)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من چقدر خوابیدم ؟ :|

زیـاد |:

ج پ.خ مـنـمـ نـدادی |:

کـدوم پ.خ ؟ O_O  :229:

دیـشـب دادمـ ._.

ســارا من خنگ واقعی شدم =| !
(29-07-2015، 21:44)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو دنیای واقعـی:

پسـره بت نخ داد..محلش نذاشتی
بت شماره داد.. ازش نرفتی
اذیتت کرد.. به خونوادت گفتی
دو روز سر و کلش پیدا نمیشه اطرافت..!
فرداش میری بیرون خونه آشناهات ..!همه یه جوری نگات میکنن و پچ پچ میکنن |:
میری میپرسی چیشده؟؟
میگن فلانی گفته باهاش رفتی و ...!
خلاصه 1000 حرف پشت سرت در میارن |:

مردم ما عقلشون
ب چشای کورشونه
متاسفانهههههههههههههه
(29-07-2015، 21:47)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وقتی همه به چشـم یه هـ*زه نگات کنن چه فاییده ای داره؟؟!
کی همچین حرفی راجع بهت زده مدینه ؟ :|
تو فلش یا تو دنیای واقعی ؟