انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-07-2015، 13:24)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:21)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:19)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:17)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
omidcrv قرص اعصاب نمیخوای؟

الان دقیقا این حرف ینی چی؟؟؟ بیماری!!!

رونالدو صدام کنی راحت ترم

میخوام صد سال سیاه راحت نباشی!!!!!!

آخه من ب تو بگم رونالدو؟

اخه تو جونت میخاره برا دعوا؟؟؟ اخه چته تو پسر من الان اگه بزنم دهنتو سرویس کنم بازم تقصیر خودته چون خودت شروع کردی
بیخیال اه
اصن بن شین من دلم خنک شه:>>
منم بازی! 
(29-07-2015، 13:23)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:21)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:18)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:15)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:13)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چِ خَز بازی‎:|‎

جووون امیرعلی بودی دیگه درس؟
تو دیگه اسم منو از کجا بلدی‎:|‎
میشناسمت؟.-.

بماند Wink
دیگه خَز شُدم‎:|‎
همه اسم منو بَلَدَن .-.!
اولا من همه نیستم 
دوما دنبال اسمت بودم پیدا کردم پارتیم کلفته خو
سوما خز بودی 
چهارما sorry
(29-07-2015، 13:26)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم بازی! 

خخخ اتل متل توتوله.-.
(29-07-2015، 13:24)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:21)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:19)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:17)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آخه من ب تو بگم رونالدو؟

اخه تو جونت میخاره برا دعوا؟؟؟ اخه چته تو پسر من الان اگه بزنم دهنتو سرویس کنم بازم تقصیر خودته چون خودت شروع کردی

درست صحبت کنین‎:|‎
وگرنه میگم اخطار بدن بهتون‎:|‎
(29-07-2015، 13:26)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:24)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:21)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:20)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســوپــــر استـآر فلـش اعلام حضور میکند :>

سلــآم .-.!

تو چرا انقدر از من اسکی میری‎:|‎
+
سلام فاطی ‎:|‎

اسکی؟
اونم از کی؟
از تو؟
احمـــق-_-

جان تو فقط بگو احمق۷:

چـه خبــر؟!|:
عارف چرا نمیــآد؟!
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

آخه من ب تو بگم رونالدو؟

من شروع نکردم...
.
.
.
.
ولی اگه میگی من شروع کردم خودمم تمومش میکنم.ولی حیف ک خودتو نمیتونم ببینم و گرنه تو واس من هیچی نیستی کوچولو
(29-07-2015، 13:26)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

آخه من ب تو بگم رونالدو؟

بیخیال اه
اصن بن شین من دلم خنک شه:>>
متوجه نشدم چی گفتی
(29-07-2015، 13:24)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:23)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلآم مروآ .. خوبی .. ؟
اوهوم
تو چطوری؟:>
بد نیسَم .. چ خبرآ .. ؟

راسی کی فـ*ـش داده بود :|

(29-07-2015، 13:25)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاطی‎:|‎
میخوای بگم جیگر عمو سلام‎:|‎
این طوری خوبه ها._.!
مشنگ-__-
آره اینجوری بهتره :>

در ضمن ب من نگو مشنگ میزنمتا -_-
(29-07-2015، 13:26)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:24)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:21)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 13:20)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســوپــــر استـآر فلـش اعلام حضور میکند :>

سلــآم .-.!

تو چرا انقدر از من اسکی میری‎:|‎
+
سلام فاطی ‎:|‎

اسکی؟
اونم از کی؟
از تو؟
احمـــق-_-

جان تو فقط بگو احمق۷:
نه بابا کاربلدی تو هم ها