انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 251))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-07-2015، 17:50)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جیییییییییییغ >.<

بـه مـنـمـ بـگـیـد |:

مـن مـن مـن  p336

میخوای ثابت شی ادمین شی برو پ.خ فرید :|
الموت کجاست فرید؟ O_O

من شوخی کردم :| 

ولی ببم به بادمجون میخوره ._____.
فرید من چن تا مخآلف دارم ! ؟  :tnp:
نقل قول: مست؟:|
شوخی بود؟:|
بت نمیاد الکل بزنی :|
مست خواب! نمی دونم چی میگم!

سارا کنجکاوی برو صفحه های قبلو بخون. بعد اگه دوست داشتی بیا پ.خ بده انجام میدیم!...

بدرود
هعی .-.
(28-07-2015، 17:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی .-.

خدا .-.
(28-07-2015، 17:51)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:50)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:46)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:44)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بستگی به کیفیت کار داره!
از مدیر ازمایشی شروع میشه تا مدیر کل و حتی ادمین انجمن!

گاد ایت می :|
کیفیت کار :|
داعش منو بخور :|

ادمین D: 
ایدا از اسکرینا شروع کنم کیفیتو بپسنده؟((=
ژان ژان Smile)))))))
(((((((=
بزارم؟

بزار  :25R30:
اهورا تُ کِ ثابتی بیآ منو مدیر کن ((:

خوبه من آبجیتم نمیتونی گزینه منحرفانه بیاری وسط :|
(28-07-2015، 17:51)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا تو معتادی! اصن وارد این بحثا نشو که قلبت به دلیل کشیدن زیاد ضعیفه...میوفتی میمیری فردا ما رو به جرم ***** میگیرن!

مـن کُـلا 7 ، 8 بـار سـیـگـار کـشـدمـ

یِ بـآرمـ قـلـیـون ._.

کـمـپ بـخـوابـمـ بـعـد بـیـامـ :>

(28-07-2015، 17:51)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:50)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جیییییییییییغ >.<

بـه مـنـمـ بـگـیـد |:

مـن مـن مـن  p336

میخوای ثابت شی ادمین شی برو پ.خ فرید :|

واقـعـا ^.^

وظـیـفـه مـنُ دقـیـق تـوضـیـح بـدیـن :>>
(28-07-2015، 17:53)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-07-2015، 17:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی .-.

خدا .-.
خدا ..  cry girl