انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-07-2017، 21:27)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 21:25)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 21:24)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوچه علی چپ کیه ؟! :|

منم:|

عه ؟! :|
نشناختمت :|
ی چهره ای با صد تا نقاب ؟! :|

اصن موندم چی بگم فخرالسادات:|
(18-07-2017، 21:29)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 21:27)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 21:25)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 21:24)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوچه علی چپ کیه ؟! :|

منم:|

عه ؟! :|
نشناختمت :|
ی چهره ای با صد تا نقاب ؟! :|

اصن موندم چی بگم فخرالسادات:|

فخرُالسادات کیه دگ ؟! :|
سکوت کُن .. میگن سکوت علامت رضاست :|
فخر السلطنه بیتر نبود؟
(18-07-2017، 21:30)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگن سکوت علامت رضاست :|

با رضا زیاد حال نمیکنم:|
(18-07-2017، 21:26)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لینک لینکه .. فرقی نداشت .. دوست داشتم مستقیم باشه .. ضد قوانین نبود ...

باید لینک مستقیم بذارید.
(18-07-2017، 21:04)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 21:01)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوس داشتم بزارم .

اصن برا هیچکس مهم نی چی دوس داری چی دلت میخاد بزاری
وقتی رو مخ باشی ب خیلیا مربوط میشه یکی با گوشی بیاد این عکسات براش مشکله 

الان عکس گذاشتم ؟!
چرا کشش میدی ؟
برا منم مهم نی هر چی می خوای بگو ... من خودم با گوشی میام ..
عکسا کجاش مشکله ؟!
دیگه نمی زارم ..
تمومش کن !
حوصله بحث باهات رو ندارم ..
یه بار گفتم بازم میگم ... همیشه با اشخاصی بحث می کنم که جنبه و تفهیم حالیشون باشه !
روز خوش .
(18-07-2017، 21:32)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 21:30)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگن سکوت علامت رضاست :|

با رضا زیاد حال نمیکنم:|

سکوت نکُن :|
هدیه ی من برای تُ D: 
البته از زبون خودت :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/3999d9b81da637001.jpg
(18-07-2017، 21:33)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 21:26)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لینک لینکه .. فرقی نداشت .. دوست داشتم مستقیم باشه .. ضد قوانین نبود ...

باید لینک مستقیم بذارید.

نمی زارم دیگه .. هیچ عکسی !
(18-07-2017، 21:34)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روز خوش .

شبه:|

بابای عسیسم:|

(18-07-2017، 21:35)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هدیه ی من برای تُ D: 
مناسبتش چیه؟:|
(18-07-2017، 21:35)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 21:34)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روز خوش .

شبه:|

بابای عسیسم:|

(18-07-2017، 21:35)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هدیه ی من برای تُ D: 
مناسبتش چیه؟:|

تُولد مامان بُزرگ دوستم :|