انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-07-2017، 17:29)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر سوگول زیاد شده عجب 

اره این همیشگیه منم یک سال کسی جوابمو نمیداد 

عوضش من جوابتومیدم سلامیییی به گرمیه خورشید:_

سلام
از شماهم عذر میخواهم
سوگل اینقدر ساده نباش !
به خودتم توهین نکن ..
یادت باشه تو بهتر از اونی هستی که نیاز به جواب سلام بقیه داشته باشی ..
هیچکس به جز خودت مهم نی ...
عجب اون یکی که گفتی اسمت سوگول نیس یکم سپاس بده دختر میزان سپاس گرفتنات با سپاس دادنات یکی نیستا
(20-07-2017، 17:35)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب اون یکی که گفتی اسمت سوگول نیس یکم سپاس بده دختر میزان سپاس گرفتنات با سپاس دادنات یکی نیستا

برای باار صدم اسمم هاناست (:
اوکی
(20-07-2017، 17:32)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوگول جان چرا اینطوری ای چرا به خودت میگیری احوال میپرسی احوالتو میپرسم میگی مهم نیستم وقتی خودت واس خودت ارزش قاعل نشی بقیه هم که دیگه هیچ اصن ادم حسابت نمیکنن 

آره راست میگی
با این حساب میشه گفت من واقعا یه احمقم
یه دختر.....
هانا لطفا ولخرجی کن تو سپاس خخخ
(20-07-2017، 17:38)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 17:32)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوگول جان چرا اینطوری ای چرا به خودت میگیری احوال میپرسی احوالتو میپرسم میگی مهم نیستم وقتی خودت واس خودت ارزش قاعل نشی بقیه هم که دیگه هیچ اصن ادم حسابت نمیکنن 

آره راست میگی
یه دختر.....

: |
طول کشید تا بفهمم هیچکس ارزش هیچی رو نداره ...
اینو یادت باشه .
(20-07-2017، 17:38)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

آره راست میگی
یه دختر.....

عجب.......
وااای چقد دلتون پره هاا
بازم معذرت میخوام از همتون
ممنون میشم اگه این بحثو تموم کنیم
آخه حرفاتون بیشتراز اینی که داغونم داغونترم میکنن
متاسفم که اینو گفتم
ولی اگه ناراحت نمیشین یه بحث جدیدیو آغاز کنیم
منم سعی میکنم دیگه اشتباهی نکنم
سعی میکنم که..