انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عجب ..
اونا رو خَفَن بازیاشون به هم نَزدیک کَرد..
ما رو بـــاورامون ‎(:‎

# بهرام ( با میکسی از حصین ) :|
یادش ب خیر:|
فلش سه سال پیش3
حالم بهم خورد از هر چی شعره .. :|
(22-07-2017، 22:19)nazanin 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فلش سه سال پیش3

البته اون موقع هم چیزی کمتر از الان نداشت

ولی الان خیلی جالبه کلا 10 نفر ادمیم هر شب 2 به 2 تیم میکشیم میریم شاخ بازی; )
(22-07-2017، 22:22)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 22:19)nazanin 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فلش سه سال پیش3

ن واقعااون موقع ی حال وهوای دیگ داش.
ماحدود۷یا۸نفربودیم شب تا۶صب جمع میشدیم میگفتیم میخندیدیم.
حال میکردیم باو:|
فلشخور ..
میخوام یه تشبیه ایی رو انجام بدم ..

یادمه از ۱۰ سالگی تو فلش بودم شدم ۱۱ شدم ۱۲ ولی هنوز یه کاربر عادی بودم .. فهمیدم سنُ بزرگی چیزی برات به ارمقان نمیاره ..!
رفتن دنبال کسب تجربه انجمن زدم و ... تا شدم نویسنده بخش خبر .. فهمیدم توهر سنی باشی شعور و فکرت برسه میتونی ارتقاء پیدا کنی ..
بعد به دلیلی بَن شدم .. فهمیدم نباید مغرور شد ... رفتم و تا جایی که تونستم خودم رو تعمیر کردم .. و اومدم باز ارتقاء پیدا کردم ..

فهمیدم ادم فکرش باید بزرگ باشه ن عدد توی شناسنامش ..
با نویسنده شدنم تعداد پ.خ هایی ک میتونستم نگهدارم نسبت به زمانی که کاربر عادی بودم بیشتر شد .. فهمیدم قلب ما انسان هام اینجوریه ..
توی قلب ما تا یه جایی حرف میمونه بعدش مجبوریم دیلیتش کنیم .. بعد فهمیدم باید ارتقاء پیدا کنم تا بتونم حرف تو دلم نگهدارم و داه ارتقاء کسب تجربه بود ...

(:

(22-07-2017، 22:27)nazanin 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 22:22)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 22:19)nazanin 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فلش سه سال پیش3

ن واقعااون موقع ی حال وهوای دیگ داش.
ماحدود۷یا۸نفربودیم شب تا۶صب جمع میشدیم میگفتیم میخندیدیم.
حال میکردیم باو:|

بعدش همونایی که میخندید،برای مقام زیر آب همو تو تیم میزدید؟
دختر جون من تاریخم ۲۰۱۵ هست .. ولی ریشم از ۲۰۱۲ هست اینارو واس من تعریف نکن ..
(22-07-2017، 21:20)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 21:10)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:58)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مُزخرفه :|
._. 

مزخرف اینع که تو یه دفعه پشت کوروشو میگیری سره اون قضیه من 

الان روبروش تیکه میندازی همیشه یه رو باش فعلا

مهرداد اَگ دقت کُنی،توی پروفم همیش هر ماه این تکست رو مینویسم:

۷میلیون آدم،۱۴ میلیون چهره (:

این حکایت همین موضوعیه که میگی (:
ولی هیچکس دقت‌ نکرده تا الا ..

ببین امیر من طرفه کسیو نگرفتم خب الانم اخار گرفتم نمیدونم چرا

ولی به خداوندی خدا قسم همیشه نخواستم کسی واقعا دلش بشکنه ببین از کوروشم تو پی وی اونموقع عذر خواهی کردم بخدا من حسودی بهش نکدم فقط بهش گفتم نذار کسی آهش پشتتو بگیره 
دراین مورد هم بدم میاد از ادمی که دوجوره حرف میزنه منظورمم به هلیا خانوم نیست 

همینجا میگم منو ببخشن کسایی که ناخواسته ناراحتشون کردم.
خداوکیلی نویسنده شی تعداد پ خ هایی ک میتونی نگه بداری بیشتره:/
چ خوب:|
(22-07-2017، 22:31)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 21:20)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 21:10)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:58)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مُزخرفه :|
._. 

مزخرف اینع که تو یه دفعه پشت کوروشو میگیری سره اون قضیه من 

الان روبروش تیکه میندازی همیشه یه رو باش فعلا

مهرداد اَگ دقت کُنی،توی پروفم همیش هر ماه این تکست رو مینویسم:

۷میلیون آدم،۱۴ میلیون چهره (:

این حکایت همین موضوعیه که میگی (:
ولی هیچکس دقت‌ نکرده تا الا ..

ببین امیر من طرفه کسیو نگرفتم خب الانم اخار گرفتم نمیدونم چرا

ولی به خداوندی خدا قسم همیشه نخواستم کسی واقعا دلش بشکنه ببین از کوروشم تو پی وی اونموقع عذر خواهی کردم بخدا من حسودی بهش نکدم فقط بهش گفتم نذار کسی آهش پشتتو بگیره 
دراین مورد هم بدم میاد از ادمی که دوجوره حرف میزنه منظورمم به هلیا خانوم نیست 

همینجا میگم منو ببخشن کسایی که ناخواسته ناراحتشون کردم.

من ب شُما توهینی نکردم اقا مهرداد (: 
ادما رو با ی دفعه حرف زدن نمیشه شناخت (: 
من یادم نمیاد با شما حرفی زده باشم !
و همچنین ، سعی کردم تو زندگیم دو رو نباشم (: 

فک نکنم مُشکلی دگ وجود داشته باشه :|