انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-07-2017، 16:19)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب چه خبرا

سلامتی رهبر
جالب است زمونه جوری شده نگاه به ظاهرت مبکنن براشون فرقی نمیکنه عوضی باشه یانه
مهرداد تو ک از من دپرس تری باو :/
نفوس بد نزن :|
عامو من همش دپم گفتم که تو خونواده معروفم به منبع الکترون د جریانی ک؟
ن نگفتی الان از زبونت میشنوم..!
:||
(21-07-2017، 16:09).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 16:07)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 16:06).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا...نامرد رفتی پش سرتم نیگا نکردی...نگفتی دل من چار تیکس سه تیکش پیش توئه .... دلگیرم ازت crying
+
من خیلی وخته گرگ شدم...!

عشخم ببخشید خیلی سر نزدم 
تلگرام داری؟

نوچ...فک کنم ی بار گفته بودم...خوشم نمیاد :|
اها اخه اونطرف هستم اگه پم بدین
من باید برم سره کار اگ بودی نیم ساعت دیگه که میحرفیم اگرم نه هیچ فعلا
(21-07-2017، 16:37)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 16:09).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 16:07)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 16:06).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا...نامرد رفتی پش سرتم نیگا نکردی...نگفتی دل من چار تیکس سه تیکش پیش توئه .... دلگیرم ازت crying
+
من خیلی وخته گرگ شدم...!

عشخم ببخشید خیلی سر نزدم 
تلگرام داری؟

نوچ...فک کنم ی بار گفته بودم...خوشم نمیاد :|
اها اخه اونطرف هستم اگه پم بدین

هوم...!
+
معتادش بودم بعد وختی دیدم نمراتم داره درجه یخچال میشه حذف کردم :|

(21-07-2017، 16:37)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من باید برم سره کار اگ بودی نیم ساعت دیگه که میحرفیم اگرم نه هیچ فعلا

ایشالا دو هفته بعد...خداسعدی

منم دیگه برفتم بای...
همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی
چه زیان توراکه من هم برسم به آرزویی
۲ ماه دیگه مدرسه ها باز میشه ...
ای جون ..

مشاعره راه انداختین ؟ :/