انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بخوابیدbathtime
(14-07-2017، 23:26)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخوابیدbathtime

:1sprite_19:
ای بابا، اسکی تا چ حد بهشونم میگی 85 متر زبون دارن
(14-07-2017، 23:35)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

..
من راضی نیستم حاجی..! خُدافظ

(14-07-2017، 23:37)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 23:35)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

85 متر دیگه؟؟؟14k Big Grin

دوس داری؟ :|
شرمنده، خدافظ
(14-07-2017، 23:38)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من راضی نیستم حاجی..! خُدافظ

(14-07-2017، 23:37)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

..

دوس داری؟ :|
شرمنده، خدافظ
:|
خدافس
:|
(14-07-2017، 23:26)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخوابیدbathtime

سلام شیوا جون

اخود تون  چرا نمی  خوابید
فسیل شدم ._.
(14-07-2017، 20:29)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 19:53)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 19:42)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 19:16)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 14:49)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الا حرف من چ ربطی به شما داشت ؟  :viki:
+همیشه چطورم؟

خب .. یادم نبود اینجا فلشخوره ! : )
هر کی هر چی می خواد میگه بد میگه : حرف من الان چه ربطی به شما داشت ؟
این حرفو اینجا زیاد می شنوم !
همیشه زود قضاوت می کنید ! :/
همتون !
گفتم و بازم میگم : من نگفتم شاخم ! سعیم شاخ بازی نبود !
نبود . نبود . نبود . نبود . نبود !
حاجی کی منظورش تو بودی ؟ :|
چرا قُفل کردی ..

پس لطف کن جمع نبند ! : |
بهتره متنتو یه بار دیگه بخونی
حوصله بحث ندارم
قفل هم نکردم

فقط یه شاخ میتونه،برای لوس کردن خودش بگه شاخ نیستم !

+کجاش جمع بستم ؟ :|

خیلی جالبی ! :/
با من که نیستی ! با شاخا هم که نیستی ! با کسی که بحث شاخ بازی رو وارد کرد هم نیستی !
داداچ دقیقا بگو با کی هستی ؟!! : |
(14-07-2017، 23:01)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهنگ جدید مسیح مبهم به اسم هنجار .. گوگل سرچ کن

دلم براش تنگ شده .. طرف هم کلاسیم بود تو راهنمایی الا ۱ ساله از گیلان رفتن شیراز .. اونجا رپ رو شروع کرد..

افکت و صداش رو دوست دارم..
قافیه بندیش واقعا خوبه..
اینده خوبی داره اگه که وارد حاشیه نشه مثل اوایل خیلی از رپرا..
+
اواتارت رو قبلا علی داشت :|

[ -> ]

اعصاب خودتو بهم نریز داداش عیب نداره :| ..
امیر حتما حواسش نبوده ....
مهم اسکی های اعظمه که جلو چشمون همیشه هستن ‎..!!
+
۸۵؟؟ ‎;D