انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ماها نمیتونیم همو قانع کنیم :|
بیخیال شید
انسان موجودیتش طوریه هیچ وقت به داشتش قانع نیست...جای بحث وجود نداره خودتونو اذیت نکنید...من پسرم میگم دختر سربازی و دغدغه پول درآوردن و هزار کوفت و زهر مار نداره شما دختری میگی پسر محدودیت نداره...
(10-07-2017، 19:04)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 19:01)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتما ک نباید رُژ صورتی بزنی و دامن گُل گُلی بپوشی :|
جُلو چند تا پسر از جنسیتت اعتراض میکُنی ؟ :|
اتفاقا ب نظر من دختر بودن خیلی بهترهـ :|
نمیدونم شُما هیجانُ و محدودیتُ تو چی می‌بینید :|

خب ... حرفای منو سودا متوجه میشه ! :/
به نظر من هیچ اشکالی نداره جلو پسرا اعتراض کنی ! ۰_۰
هر کسی عقیده ای داره !
من دنبال هیجانم ... هر کجا که باشه ....
محدودیتم که توضیح نیاز نیس !
دنیای پسرا بهتره ....

اون کارایی ک برای مثال سِودا میکُنه ی جورایی پسرنماییِ :|
توهین نباشه ! 
در کُل میگم .. شخصیتتون فرق دارهـ واقعا ! 
(10-07-2017، 19:07)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 19:03)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 19:01)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظرا متفاوته عزیزم
من با محدودیت کاری ندارم
ولی هیجان دنیای پسرا رو بیشتر دوس دارم

دُرسته ! 
ولی شُما از ی بُعد دگ ب قضیه نگاه میکُنید ! 
پسرا سختی های دیگری رو هم تحمُل میکُنن :|

موافقم عزیزم ...
هر کسی هدفی توی زندگیش داره ...
هر جنسیتی سختی های خودش رو داره ...
ولی باهات موافقم .
این چه بحثی بود اخه اون بحثایی که من مینداختم دیدید چقدر باحال بودن یهو وارد این بحثا شدید
(10-07-2017، 19:08)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 19:07)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 19:03)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نظرا متفاوته عزیزم
من با محدودیت کاری ندارم
ولی هیجان دنیای پسرا رو بیشتر دوس دارم

دُرسته ! 
ولی شُما از ی بُعد دگ ب قضیه نگاه میکُنید ! 
پسرا سختی های دیگری رو هم تحمُل میکُنن :|

موافقم عزیزم ...
هر کسی هدفی توی زندگیش داره ...
هر جنسیتی سختی های خودش رو داره ...
ولی باهات موافقم .
می تو : )
دغدغه هاتون متناسب با سنتونه ایشالله بزرگتر بشید این چیزا یادتون میره دغدغه های جدید میاد تو زندگیتون...خیلی به این چیزا فکر نکنید...هیچ نکته مثبت و سودی نداره

بحث سربازی من به کجاها کشید!!! :anger:
(10-07-2017، 19:09)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این چه بحثی بود اخه اون بحثایی که من مینداختم دیدید چقدر باحال بودن یهو وارد این بحثا شدید

میخواستم بگم .. دختر بودن خوبه :|
و اینکه حسرت خوردن واسه چیز هایی ک نداری مُزخرفه :|
(10-07-2017، 19:08)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 19:04)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خب ... حرفای منو سودا متوجه میشه ! :/
به نظر من هیچ اشکالی نداره جلو پسرا اعتراض کنی ! ۰_۰
هر کسی عقیده ای داره !
من دنبال هیجانم ... هر کجا که باشه ....
محدودیتم که توضیح نیاز نیس !
دنیای پسرا بهتره ....

اون کارایی ک برای مثال سِودا میکُنه ی جورایی پسرنماییِ :|
توهین نباشه ! 
در کُل میگم .. شخصیتتون فرق دارهـ واقعا ! 

شما اسمشو بزار پسر نمایی ...
هیجان توی هر قسمتی از زندگی وجود داره و اسنش پسر نمایی نیست !
حوصله توضیح ندارم .
(10-07-2017، 19:02)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 19:00)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:57)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:53)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:40)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه پادگان که نمیشه گوشی برد...من پادگانم نزدیک خونست 5دقیقه فاصله ست هر روز میام خونه

خخخ پادگان ابوذر همدان میوفتادی فق ۳۰ دقه باس از بالاش بیای پایینش خخخخ
Big Grin  Big Grin 30 دقیقه؟؟؟ دادا تو لشگر اومدی؟؟؟ رشت دولت آباد؟؟؟ وقتی از تاکسی پیاده میشی تا معاونت 50دقیقه پیاده راه داری...از آسایشگاه تا برجک 3 45دقیقه پیاده داری...دورش کرکس هست خخ

خخ من سربازیم همش ۳ ماهه (:

شورای حوزه هستم با استان در ارتباطم (:
سپاه ..
مگه 3ماه میشه دادا؟؟ Huh
خخخ منم همینا بودم که سپاهم دیگه...شانس بیاری  بذارن بری حوزه...
منم سپاه استانم...سپاه قدس
ایشالله لشگر نندازنت Big Grin

یوسف زاده رو میشناسی؟