انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-07-2017، 21:56)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:54)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:44)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:42)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عالی باش ای بانوی شرقی :۷ 
:|

باشه چون تُ گفتی D:

یادی کردی از گذشته ؟! :|

بلی :} هیچ چیز خوبی نداش v:

آره واقعا [:
همش مُزخرف بود :|

ب شدت ((:
(20-07-2017، 21:55).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوگول چیشده؟
چرا اینجوری میکنی عزیزم؟!

آخه همه پسرا دارن میرن رو اعصابم
خدارو شکر اومدی تو اگه نه الان بود که برم در خونه یارو رو بشکنم Sad

تورو که دارم غم ندارم Heart Big Grin
(20-07-2017، 21:57)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیطونه میگه برو بزن در خونشو بشکن تا دزدا راحت تر بتونن دزدی کنن

با گنگسترای نیویرک نسبتی داری؟:|||
(20-07-2017، 21:58).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا نی چندروزه....خبر مبر ندارین ازش ؟!

چرا هست ثانیه ای آن میشه میره ._.
(20-07-2017، 21:59)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:55).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوگول چیشده؟

تورو که دارم غم ندارم Heart  Big Grin

همین الان گُفتی غلط کردم :|
عجب :|
(20-07-2017، 21:59)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سوگول چیشده؟

تورو که دارم غم ندارم Heart  Big Grin

عزیز دلم تو با پسرا کاری نداشته باشی اونا باهات کاری ندارن
+
قبول کن تو هم مقصری دیگه...حرفات زیادی خوب نبود...با ی معذرت خواهی کسی پنچر نمیشه ک (:
+
(((:

(20-07-2017، 22:00)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:58).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوا نی چندروزه....خبر مبر ندارین ازش ؟!

چرا هست ثانیه ای آن میشه میره ._.

سلام پرنسس محی (:
+
خیلی وخته ندیدمش دلم براش تنگیده...!
(20-07-2017، 21:58)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوگول . این بازی کثیفُ همین الان تموم کُن :|

گوگو لالا
ببخشید!؟
کدوم یکی بازیمو میگی؟

من که دارم با ابجیم حرف میزنم هرکی هرچی میگه
به گور
بس! تموم شد دیگه نه!؟
حالا همه گوگو لالا.....
بسلامت
من برم پیش آبجیم...
رو نباس بدی ب مردم هووووف ..!
:|
(20-07-2017، 10:57)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 0:22)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی زمانی مدیر میشدی حجم پ.خ ها میرفت بالاتر :/
هنوز همونه وضعیت؟-___- دیگه جا ندارم -_-

آره ، اما یه چیز جدیدتر بهش اضافه شده !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
((:  .. آمار اینا هم میره بالا ..

میخوام بخاطر پ.خ مدیر شم -__-
هدفمندم خیلی -___-

(20-07-2017، 0:43)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 0:22)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه جا ندارم -_-

پاک کن دگ اونارو -.-

فرزامcry girl
یه موقعی هایی هست مثه الان ده نفر دورو برتن ولی احساس میکنی تنهاتر از تنهایی هستی ههه