انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-07-2017، 19:00)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ترسا میگم ما خودمون یه جور دیه سربازی داریما همونا که قبل مسابقه استانی و کشوری تنبیه میشیم و تمرین میکنیم خودش سخته
راست میگی ...
تکواندو رو عخشه .. خودش یه دنیاست ! ❤
حتما ک نباید رُژ صورتی بزنی و دامن گُل گُلی بپوشی :|
جُلو چند تا پسر از جنسیتت اعتراض میکُنی ؟ :|
اتفاقا ب نظر من دختر بودن خیلی بهترهـ :|
نمیدونم شُما هیجانُ و محدودیتُ تو چی می‌بینید :|
(10-07-2017، 19:01)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خلاصه نفرینی هست برا خودش این سربازی خوبه باز ما سواد داریم دیپلمه ها بدبختن... هیییییییییییی
خخ اینجا عاره
ولی وقتی داشتن میفروختن سربازیو دیپلمه ها و زیر دیپلما از همه کمتر پول میدادن
دکترا تا 40 میلیون بود
(10-07-2017، 19:01)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 19:00)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ترسا میگم ما خودمون یه جور دیه سربازی داریما همونا که قبل مسابقه استانی و کشوری تنبیه میشیم و تمرین میکنیم خودش سخته
راست میگی ...
تکواندو رو عخشه .. خودش یه دنیاست ! ❤

اره واقعا زندگیمه Heart
(10-07-2017، 19:00)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:57)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:53)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:40)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه پادگان که نمیشه گوشی برد...من پادگانم نزدیک خونست 5دقیقه فاصله ست هر روز میام خونه

خخخ پادگان ابوذر همدان میوفتادی فق ۳۰ دقه باس از بالاش بیای پایینش خخخخ
Big Grin  Big Grin 30 دقیقه؟؟؟ دادا تو لشگر اومدی؟؟؟ رشت دولت آباد؟؟؟ وقتی از تاکسی پیاده میشی تا معاونت 50دقیقه پیاده راه داری...از آسایشگاه تا برجک 3 45دقیقه پیاده داری...دورش کرکس هست خخ

خخ من سربازیم همش ۳ ماهه (:

شورای حوزه هستم با استان در ارتباطم (:
سپاه ..
مگه 3ماه میشه دادا؟؟ Huh
خخخ منم همینا بودم که سپاهم دیگه...شانس بیاری بذارن بری حوزه...
منم سپاه استانم...سپاه قدس
ایشالله لشگر نندازنت Big Grin
(10-07-2017، 19:01)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظرا متفاوته عزیزم
من با محدودیت کاری ندارم
ولی هیجان دنیای پسرا رو بیشتر دوس دارم
(10-07-2017، 19:00)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:58)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:57)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:54)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:52)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اییییییییی ن صبحا فوشه ادم از خوابش بگذره والا بخداcry girl

هیچ ننه خوده من نمی زاره تا ۷ بیشتر بخوابیم !
حالا اگه اونجا ساعت ۳ یا ۴ بلند بشم و مثه خر جون بکنم بازم برام کیف داره ...
اصن ما دخدرا دنیای چرتی داریم !
ولی پسرا دنیاشون فقط هیجانه ....
کاملا موافقم
هیجان همییشه اوله
اییش دنیای ما چیه آخه
رژ صورتی و دامن گل گلی
Dodgy

خخخ من فکر میکردم فقط منم که  از جنسیتم ناراضیم
ن باو من ک کلا ناراضیم
همه بم میگن تو داشتی پسر میشدی وسط را خدا برت گردونده دختر شدی
انقد فوتبال و والیبال و ... میبینم و بازی میکنم

واقعا ی دنیای مزخرفه این دنیای دخترا اه اه اه
(10-07-2017، 19:02)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 19:01)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خلاصه نفرینی هست برا خودش این سربازی خوبه باز ما سواد داریم دیپلمه ها بدبختن... هیییییییییییی
خخ اینجا عاره
ولی وقتی داشتن میفروختن سربازیو دیپلمه ها و زیر دیپلما از همه کمتر پول میدادن
دکترا تا 40 میلیون بود
آره اون موقع بهتره ولی کسی بخواد بره جدن بدبختی محضه
(10-07-2017، 19:01)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خب ... حرفای منو سودا متوجه میشه ! :/
به نظر من هیچ اشکالی نداره جلو پسرا اعتراض کنی ! ۰_۰
هر کسی عقیده ای داره !
من دنبال هیجانم ... هر کجا که باشه ....
محدودیتم که توضیح نیاز نیس !
دنیای پسرا بهتره ....
(10-07-2017، 19:03)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نظرا متفاوته عزیزم
من با محدودیت کاری ندارم
ولی هیجان دنیای پسرا رو بیشتر دوس دارم

دُرسته ! 
ولی شُما از ی بُعد دگ ب قضیه نگاه میکُنید ! 
پسرا سختی های دیگری رو هم تحمُل میکُنن :|