انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من23سالمه..من حاضرم جور دیگه ای مردونگیمو ثابت کنم حتما که نباس بری سربازی Big Grin
(10-07-2017، 18:40)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه پادگان که نمیشه گوشی برد...من پادگانم نزدیک خونست 5دقیقه فاصله ست هر روز میام خونه

خخخ پادگان ابوذر همدان میوفتادی فق ۳۰ دقه باس از بالاش بیای پایینش خخخخ
(10-07-2017، 18:52)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخ صبح زود پا شدن مساله شده براتون؟؟؟
انقد بدبختی میکشی اونا که اصن مساله نیست...شما فقط از بیرون نگاه میکنید...نمیدونید اون دو سال چی کشیده اون پسر...بله بعد از تموم شدن بدبختی میشینی بهش میخندی...ولی وقتی توشی زجر میکشی

خدایی میدونم یه چی میگیم ولی خیلی سخته خسته نباشی
(10-07-2017، 18:52)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:50)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:49)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:47)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:46)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز خوبه ک نزدیک خونتونه خب 
دیگ چی از این بهتر 
دیگ پرروویی نکن خخخ والا بخدا
ولی سربازی اصلا خوب نیست واقعا حالا چه نزدیک باشه به خونتون چه دور Undecided

والا من از خدام بود ! :/
ولی نمیشه ...

پسرا که برمی گردن تا دوسال خاطره دارن ! :/
خوبه که !

نه بابا دیوونه
پسرا 2 سال میرن اندازه 20 سال خاطره میگن خخخ
صبحا باید زود پاشی و خیلی بدیای دیگه داره

آره راس میگی ۲۰ سال ....
صبح ها زود پا شدن بد نیست !
کیف میده !
اییییییییی ن صبحا فوشه ادم از خوابش بگذره والا بخداcry girl

هیچ ننه خوده من نمی زاره تا ۷ بیشتر بخوابیم !
حالا اگه اونجا ساعت ۳ یا ۴ بلند بشم و مثه خر جون بکنم بازم برام کیف داره ...
اصن ما دخدرا دنیای چرتی داریم !
ولی پسرا دنیاشون فقط هیجانه ....
زمانش فرق نمیکنه که از روز اول این بدبختی بر آدم عارض میشه Smile)))
از در پادگان رفتی تو نفرین دو ساله شروع میشه...
(10-07-2017، 18:53)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من23سالمه..من حاضرم جور دیگه ای مردونگیمو ثابت کنم حتما که نباس بری سربازی Big Grin

وااااااااا جدا؟؟
من چرا فکر میکردم تو 26-27 سالته؟؟؟ Huh
ههه
قدیما بابا بزرگ من از شمال میوفته ب عجب شیر
تو پای خودش تیر میزنه معاف نمیشه
آخر ی بار واقعا از حال میره معافش میکنن 4fvf
(10-07-2017، 18:53)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هرچقدر فکر میکنم چیزه خوبی به ذهنم نمیرسه همش فیلتر میشه
(10-07-2017، 18:54)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:52)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:50)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:49)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:47)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والا من از خدام بود ! :/
ولی نمیشه ...

پسرا که برمی گردن تا دوسال خاطره دارن ! :/
خوبه که !

نه بابا دیوونه
پسرا 2 سال میرن اندازه 20 سال خاطره میگن خخخ
صبحا باید زود پاشی و خیلی بدیای دیگه داره

آره راس میگی ۲۰ سال ....
صبح ها زود پا شدن بد نیست !
کیف میده !
اییییییییی ن صبحا فوشه ادم از خوابش بگذره والا بخداcry girl

هیچ ننه خوده من نمی زاره تا ۷ بیشتر بخوابیم !
حالا اگه اونجا ساعت ۳ یا ۴ بلند بشم و مثه خر جون بکنم بازم برام کیف داره ...
اصن ما دخدرا دنیای چرتی داریم !
ولی پسرا دنیاشون فقط هیجانه ....

با سربازی مخالفم
اما موافقم با حرفت که دنیامون واقعا مسخره و تخیلی
(10-07-2017، 18:55)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زمانش فرق نمیکنه که از روز اول این بدبختی بر آدم عارض میشه Smile)))
از در پادگان رفتی تو نفرین دو ساله شروع میشه...

وضع غذا هاشون چطوره ؟ ۰_۰
اگه خوبه منم میااام ! ۰_۰