انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-07-2017، 20:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیــس ...
سَکوت کٌن..دیگه روی سادگیت مَدو...
سٌکوت کٌن..میفَهمی واقعیت رٌو..
آخک کٌن بِهش..لَمس کٌن بِچِش ..تلخیش رو وَقتی ک دَس خورد بِهش..!!
#حصین
+
بحث کینه شتری و اینا نیست ک ..اینا واس شما مسعلس..‎(:‎
بَحث سر این نیـــس..سَر این خوشمزه بازیات بود..
سر اینک یکی از اختلافات من و شیـــوا ک خِعلی به عٌنوان ی خواهر دوسِش داشتم سر دیالوگ های شٌما بود ‎(:‎
سر اینک سر همین دیالوگ های شما کلی از رفیقام کَنده شٌدن و اسم همین مهرداد ک نصفه جون رفیقه و یِه امیر واسم مونده..!!
توتَقریبا دٌرسا جان با دیالوگ های خوشمزت ایــنجا اعتــبار مَن ( جز حیطه رپو هیپ هاپ ) اژ بین بردی ‎‎^_~‎
جز همه اینا..با قال های امروزت همه چیو کَندی از ریشه کِ ‎;D

مٌشکل وقتی حل میشد ک میگفتی من یادمه این اشتباهمو...
ببخشید ‎=)‎
مث من ک از اون دوست عزیزمون عذر خداهی کردم و اشتباهم و رو قبول کردم و خیلیا دیگ..!!
شما ادامه راحِتو بٌرو خَفَن..
درضمن بازم بین حرف دوتا پسر دقت نکن و نپر ‎;D
خٌدافسی هم یادت نَره ... ‎;D
الان بحث با یه ببخشید تموم میشه و شما راضی میشی ؟
الان با ببخشید من همه ی رفیقای شما بر میگردن ؟
اگه این باشه من این حرفو میزنم !
اصلا من اشتباه کردم اوکی ؟

نمیخوام کسی ازم ناراحت باشه بالاخره (:
(22-07-2017، 20:58)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مُزخرفه :|
._. 

مزخرف اینع که تو یه دفعه پشت کوروشو میگیری سره اون قضیه من 

الان روبروش تیکه میندازی همیشه یه رو باش فعلا
داستان داره ، غم انگیز میشه ..
(22-07-2017، 21:07)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:34)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:24)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:22)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا خفن .. برو دیگه جلو ما رو نبند !
:/
حرف خودت علیه خودت !
سه نفر به یه نفر خوب نیس..!!
اسکی رفتن هم خوب نیس..!!
گٌـ زدن ب بیت حصین هم خوب نیس :/
..
من به شخصه از شما عذر میخوام اگ ناراحتتون کردم..
متاسفم اگ شما از من رنجیده باشین..!!
باتشکر..
دقیقا داداش سه به یکو الان خوب درک میکنی همونطور که من سروپا کردم تو هم میتونی 

هلیا تواگه مشکلی با کسی نداشتی نمیومدی یکی به نعل بزنی یکی به میخ دختر خوب

خخخ..
میدونی چیه داداش..این خَفَن مثلا همونیه ک خیلی ادعای رفات و صمیمیت داشت..!!
بعد ک اون خوشمزه بازیا رو تو گ.ا کرد من فقط بش ی لبخند زدم..تا امروز هم هیچی بش نَگفتم..!!
تا اینک متاسفانه ب دِل دردش خوردیم و اینطوری شـــاخ شٌدن ‎(:‎

ارزش رو ندارن داداش..
بِفَهم مٌخاطبت کیــه..!!
تو با یه سِری هَشتادی خَفن اونم مٌونث بحث میکٌنی..؟!
وِلشون کَن..دور شٌو أزشون.
مَردٌمم میکنن بیشــتر گٌمت..!!

#صادق

کوروش من باکسی کاری ندارم چون قضیه رو نمیدونم چیه 
بعدشم ردیف کن تکست هاتو ضرر میکنی
ماهم بحث نکردیم باکسی

(22-07-2017، 20:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:38)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببین الان اخطار زیاد رو شاخشه نکن قضیه رو جوری که تا اخر بن بشه 

تا الان دوتا مودو کشف کردم دری با هلی

بفرمایید :|
چ‌موردی ؟! 

شما بفرماییدخخ

جدی: خودم بدونم بسه 
عجب :|

(22-07-2017، 21:10)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داستان داره ، غم انگیز میشه ..
میبینی ؟(:
کوروش،دُرسا منظوری نداره که .. حرفارو بت میزنه بعد میگ حرفی نزدم که،منظوری نداشتم ازین حرفا ..!

سُکُو کُن ..

(22-07-2017، 20:27)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:15)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:10)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:09)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا ما گفتیم تو فکر نقاشی ایم شما چرا جو میدی ؟
اثرای خلاقانه طرح زدم وقتی خلاقیت تو اوج چکمه های هیتلر بود D:
چی گفتم !
خوشم میاد مث خودم کم نمیاری 25r30
افرین افرین ! خوشمان امد ! ._.

(22-07-2017، 20:10)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی خوبه ، در این مواقع بی‌خیال بود ._. 
خوبه (: 
بعضی مواقع سکوت کردن ، نشونه بزرگیه :|
دهه هشتادیُ هفتادی نداره ! 
واقعا خوبه ک میگن ، سن ب عقله :|
باشه عشقم (:
چون تو میگی مدرکمو رو نمیکنم و در سکوت عمیقی فرو میرم (:

ای جوون D: 
اُکسیژنمی ک :|
افرین لِیدی ._. 
لعنتی لِیدی و مِستر رو ازم اسکی رفتی D:
نمیتونم تحمل کنم :|

عه :|
تُ ک انقدر حساس نبودی :|
مِستر D: 

(22-07-2017، 20:27)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هلیا جان..
من هیچی نمیگم بت..
فقَ..یادت باشه..
امیر هم این پْیج ها چِک میکنه..‎(:‎

نَکن اینکاراتو...
سرمن اره..ولی همه نَ...
مُهم نیس :|
امیر کیه ؟ :|
نمیشناسم (: 

میخوای بشناسی امیر کیه ؟ هم تو و هم بچهای حاضره اینجا (:
(22-07-2017، 21:13)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوروش،دُرسا منظوری نداره که .. حرفارو بت میزنه بعد میگ حرفی نزدم که،منظوری نداشتم ازین حرفا ..!

سُکُو کُن ..
حرفا منظورت چیه دقبقا ؟ یعنی عقده هامو رو ملت خالی میکنم بعد میگم ببخشید ؟ (:
یا این ک هرچی از دهنم در میاد میگم بعد میگم ببخشید ؟
ولی داری اشباه میکنی !
سعی میکنم معمولا حرفامو به جا بزنم !
اون روز حالا یه سوء تفاهم پیش اومد ک دیگه هیچ وقت قرار نیس تکرار شه !
واقعا معذرت میخوا واسه همه چیز !
(22-07-2017، 21:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی داری اشباه میکنی !

کوتا بیا :| 
آروم باش چغک :| 
(22-07-2017، 21:10)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:58)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مُزخرفه :|
._. 

مزخرف اینع که تو یه دفعه پشت کوروشو میگیری سره اون قضیه من 

الان روبروش تیکه میندازی همیشه یه رو باش فعلا

مهرداد اَگ دقت کُنی،توی پروفم همیش هر ماه این تکست رو مینویسم:

۷میلیون آدم،۱۴ میلیون چهره (:

این حکایت همین موضوعیه که میگی (:
ولی هیچکس دقت‌ نکرده تا الا ..
(22-07-2017، 21:13)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سُکُو کُن ..

خورده به غَمه اونم چه هَمه ...‎(:‎
دیگ بِهِش گٌفتم با این خوشمزه بازیاش ن جٌلو کیــاعَرق سَرد رو پیشونیم نِشست..
کیــا چه فُکرایی راجِبَم کَردن..!!
تَهشم با یه عٌذر خواهی تَش که هَمه حرفاشو زَده و تیـــک ها رو رِد کرده میِــْخوان هَمه چیو خٌلاصه کٌنن..
باز خوبه تو اونجا بودی..
هَمیشه موقعیت های خوب میرِسی ‎(:‎

راست میگی...!!
باش.. ‎(:‎
(22-07-2017، 21:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

سُکُو کُن ..
ولی داری اشباه میکنی !

مارو بیخیال،ما طرز فکرمون اشتباهه .. شما مواظب باش با طرز فکر درستت ازین چیزا مث امروز پیش نیاد ..