انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-07-2017، 23:42)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 23:40).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 23:32)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 23:27).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هلی تو هنو نخوابیدی؟!
:||

نه :|
کلا نمی‌خوابم شبا :|

چ رمانتیک :|
+
تا حالا تو هیستوریم نبود س 1:10 آن باشم :/
اره واقعا :|

من تا طُلوع افتابُ نبینم ، خوابم نمیبره :|
هر چند با سردرد میخوابم :|

چ شباهتی :/
دلمون گرفت....باز گرفت...!
:/

یکی ب ایشون بگه چقد شما هکری :| فهمیدیم میری چرتو پرتای دو نفرو میخونی:|
میای پی وی فش میدی وایسا جواب بخور نزار لیست سیاه

رسیدگی میشه یا ساب میشن خودمو اجرا کنم؟:|
(21-07-2017، 9:25).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یادته محدثه اون موقع 

محدثه اینطوری نکن
(21-07-2017، 10:47)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 9:25).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یادته محدثه اون موقع 

محدثه اینطوری نکن
محدثه اون موقع چ جوری بود؟؟یادم نمیاد..!
وِل کٌن مِهرداد خــان..
تو کل ایـــام مــاه دِل دَردن مَردم ‎;D
+
پ.ن: مَنظور کَس خــاصی نیـــست بـــاز دَعوا دٌرست نَکنین :|
||:
کوروش وختی تن کسیرو زخمی کنی...دیگه بعدش نوازش کردنش....فقط دردش بیشتر میکنه ...!
+
حال بد الان من نشونه اینه که دارم تاوان اشتباهمو میدم...اشتباهی ک هیچوخ فراموشش نمیکنم....چون میخوام برام ی تجربه باشه
+
اون دوران...دوران جاهلیت من بود...ولی بیخیالش....پیوست ب خاطره ها
خودت هم میـــدونی...
تو اون جریــان مٌقصر خودت بودی مٌحدثه جان...نه اون طَرفِ..

اون چیزی که واسه مــا تَعریف کردی بیـــشتر تَقصیــر ذات خودتــه تا اشتِباه فَردی...

به هَر حــال..
زِنده بــآد إشتِبـاه خـــوب تــٌ ‎ ‎;O)‎
سلام به همه
ب خاطره ها میپیوَندیم !