انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-07-2017، 18:53)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:40)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه پادگان که نمیشه گوشی برد...من پادگانم نزدیک خونست 5دقیقه فاصله ست هر روز میام خونه

خخخ پادگان ابوذر همدان میوفتادی فق ۳۰ دقه باس از بالاش بیای پایینش خخخخ
Big Grin  Big Grin 30 دقیقه؟؟؟ دادا تو لشگر اومدی؟؟؟ رشت دولت آباد؟؟؟ وقتی از تاکسی پیاده میشی تا معاونت 50دقیقه پیاده راه داری...از آسایشگاه تا برجک 3 45دقیقه پیاده داری...دورش کرکس هست خخ
(10-07-2017، 18:54)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:52)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:50)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:49)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:47)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والا من از خدام بود ! :/
ولی نمیشه ...

پسرا که برمی گردن تا دوسال خاطره دارن ! :/
خوبه که !

نه بابا دیوونه
پسرا 2 سال میرن اندازه 20 سال خاطره میگن خخخ
صبحا باید زود پاشی و خیلی بدیای دیگه داره

آره راس میگی ۲۰ سال ....
صبح ها زود پا شدن بد نیست !
کیف میده !
اییییییییی ن صبحا فوشه ادم از خوابش بگذره والا بخداcry girl

هیچ ننه خوده من نمی زاره تا ۷ بیشتر بخوابیم !
حالا اگه اونجا ساعت ۳ یا ۴ بلند بشم و مثه خر جون بکنم بازم برام کیف داره ...
اصن ما دخدرا دنیای چرتی داریم !
ولی پسرا دنیاشون فقط هیجانه ....
کاملا موافقم
هیجان همییشه اوله
اییش دنیای ما چیه آخه
رژ صورتی و دامن گل گلی
Dodgy
(10-07-2017، 18:57)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:54)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:52)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:50)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:49)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه بابا دیوونه

آره راس میگی ۲۰ سال ....
کیف میده !

کاملا موافقم
هیجان همییشه اوله
اییش دنیای ما چیه آخه
رژ صورتی و دامن گل گلی
Dodgy

خخخ من فکر میکردم فقط منم که  از جنسیتم ناراضیم
غذاش؟؟؟؟ خخخ حرفشو نزن...البته خوشبختانه من برای خوردن غذا اونجا نمیمونم...
(10-07-2017، 18:57)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نه بابا دیوونه

آره راس میگی ۲۰ سال ....
کیف میده !

کاملا موافقم
هیجان همییشه اوله
اییش دنیای ما چیه آخه
رژ صورتی و دامن گل گلی
Dodgy

دست رو دلم نزار که خونه ! ۰___۰
۱۷ سال دنبال هیجان گشتم ... هیچی دست گیرم نشد ! ۰___۰
دنیای خیلی چرتی داریم ....
دنیای محدود ...
پر از خطر !
اَه !
ترسا میگم ما خودمون یه جور دیه سربازی داریما همونا که قبل مسابقه استانی و کشوری تنبیه میشیم و تمرین میکنیم خودش سخته
(10-07-2017، 18:57)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:53)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 18:40)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه پادگان که نمیشه گوشی برد...من پادگانم نزدیک خونست 5دقیقه فاصله ست هر روز میام خونه

خخخ پادگان ابوذر همدان میوفتادی فق ۳۰ دقه باس از بالاش بیای پایینش خخخخ
Big Grin  Big Grin 30 دقیقه؟؟؟ دادا تو لشگر اومدی؟؟؟ رشت دولت آباد؟؟؟ وقتی از تاکسی پیاده میشی تا معاونت 50دقیقه پیاده راه داری...از آسایشگاه تا برجک 3 45دقیقه پیاده داری...دورش کرکس هست خخ

خخ من سربازیم همش ۳ ماهه (:

شورای حوزه هستم با استان در ارتباطم (:
سپاه ..
(10-07-2017، 18:59)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غذاش؟؟؟؟ خخخ حرفشو نزن...البته خوشبختانه من برای خوردن غذا اونجا نمیمونم...

درود بر تُ !!
(10-07-2017، 18:58)Freeze Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
آره راس میگی ۲۰ سال ....
کیف میده !

کاملا موافقم
هیجان همییشه اوله
اییش دنیای ما چیه آخه
رژ صورتی و دامن گل گلی
Dodgy

خخخ من فکر میکردم فقط منم که  از جنسیتم ناراضیم
ن باو من ک کلا ناراضیم
همه بم میگن تو داشتی پسر میشدی وسط را خدا برت گردونده دختر شدی
انقد فوتبال و والیبال و ... میبینم و بازی میکنم
خلاصه نفرینی هست برا خودش این سربازی خوبه باز ما سواد داریم دیپلمه ها بدبختن... هیییییییییییی