انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چقد طولانی نقل میزنید
ورژن جدید....!
ب صابر بگو نهایت نقل رو بذاره رو ۵ یا ۳
(10-07-2017، 19:34)hirad1999 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد این ا لاور خز بازی درمیاره :|

علی و کوروش و فرید و سعید قبلا همش تو گ.ا از این عکسا میزاشتن و فان بازی درمیاوردن..:||

اسکی بازی نکنین :|

من نمیفهمم چرا هرکی هرکاری میکنه بقیه میان میگن اسکی نرید :|
باشه بابا اصلا شُماها خوبید:|
بس کنید دیگه..
اسکی اسکی..
آفرین پسرم به نُکته خوبی اشاره کردی! ▼
.
.

|اسکی|
وای بچه های جدید فلشخور چ باحالن
شماها چ بامزه این

قدیما ک تلگرام و این چیزا نبود ما تا ساعت ۲،۳شب تو گفت و گو آزاد میگفتیم میخندیدیم
(10-07-2017، 22:11)The Darkest Light نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شماها چ بامزه این

قدیما ک تلگرام و این چیزا نبود ما تا ساعت ۲،۳شب تو گفت و گو آزاد میگفتیم میخندیدیم

واقعا ؟ *_*

و سلامی دیگر ...!
(10-07-2017، 23:36)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-07-2017، 22:11)The Darkest Light نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شماها چ بامزه این

واقعا ؟ *_*

و سلامی دیگر ...!

:matrix:
پاک کردم ... نمی دونستم ناراحت میشی ...
(11-07-2017، 0:01)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پاک کردم ... نمی دونستم ناراحت میشی ...

ناراحت نشدم فقط امادگیشونداشتم Big Grin