انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-07-2017، 17:30)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خلسه ع*ن كي بوده ك بخوان اسكي برن ملت از روش..
+
مخاظب من شما نبودي
باسپاس

(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
واقعا علي؟؟ نكن اينكارو باو..چرا اخه؟؟
من كه هستم تنها چي؟؟!!

:||
||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم  پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه  :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 17:30)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|||:
تو باز پیدات شد :| ؟
جایِ تورو گرفتم؟ :|
اين دو سه روزه كجا بودي همه جات كبود هان؟

حله باش تموم ها...

:|

#وانتونز
جان؟ |:
(22-07-2017، 17:30)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|||:
اين دو سه روزه كجا بودي همه جات كبود هان؟

حله باش تموم ها...

#وانتونز
[/quote]
جان؟ |:
[/quote]
ترك عاشقانه رو با مفهوم سوالی ميكس كردم شد اين :|

خلاصش اينه كه كجا بودي نبودی دوسه روزه...

فلش یه فضای تخس و حال بهم زنی داره |:
و این فضا تو گ.آ به اوجِ خودش میرسه 
دلیل قانع کننده ایه  D:
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
|||:
گودزیلا :|
(22-07-2017، 17:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
|||:
گودزیلا :|
الله اکبر D:
(22-07-2017، 17:35)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلیل قانع کننده ایه  D:
فقط تو تابستونه .. شاخ هاي عزيز از مانتو و مقنعه يكرنگ خارج شدن و تو فلش سكنا گزيدن  :|

منــــــم ميــــام  :/
اهنگای سینا حجازی خیلی باحاله ^.^*!
از ریتمش خوشم میاد !(:
+
اگه کسی از یه خواننده خوشش نمیاد توهینم نکنه لطفا !
فقط در همین حد میشه جواب بعضیارو داد !
خب بابا جناب فرهیخته و دانا و در جه یک ! وقتی از یکی خوشت نمیاد به علایقشم توهین نکن ! باهاشم حرف نزن !
شمایی ک ادعای فرهنگ و تمدنتون میشه باید این چیزارو خوب بدونین دیگه (:
سعیم کردم ک از دلت دربیارم ... هرچند نمیدونم چی شد ک این طوری شده ولی خب به هر حال ....
ولی بازم نخواستی !
حالام جلوی همه میگم اگه من ناراحتت کردم شرمنده ! ولی لطفا توهین نکن به ادم !
دور از انسان بودنه این رفتارا ((:!
(22-07-2017، 17:41)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:35)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلیل قانع کننده ایه  D:
فقط تو تابستونه .. شاخ هاي عزيز از مانتو و مقنعه يكرنگ خارج شدن و تو فلش سكنا گزيدن  :|

چی بگم
بیا :|
(22-07-2017، 17:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:41)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
دلیل قانع کننده ایه  D:

چی بگم
کجا ایشالله ؟ :|
(22-07-2017، 17:50)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
دلیل قانع کننده ایه  D:

چی بگم
کجا ایشالله ؟ :|
میدونِ امام حسین :VV
__
نه دور از شوخی، مُستراح،با اجازتون :|||