انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(19-07-2017، 16:54)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:49)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:47)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:44)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ملکم ._.

قافيه ببندم ؟؟
ميبينمت طبع شاعريم گل ميكنه اصا
:|

نه نه ممنون .__.
شاعرای معروف اصا شعراشونو از من الهام گرفتن ._.\
ببين الان دوتا گزينه داري...

1_مثل رپ كنا قافيه ببندم برات...

2_ همون والده مش ماشالا رو دوباره ريپلی كنم  :|

کنکور هم با اون شاخیش چهار تا گزینه داره .___.

گزینه ی یکو ترجیح میدم :|

فكر كن كارشناسي ارشد امتحان ميدي Telegh_26

غرب شرق شمال جنوب ، شب و روز و فروخت به پول

خروس وقت و بی وقت قود قود قود قــــود

کو* کرون دروغ توو روت ، خودمو به کدوم بلوز

کدوم بلوغ ، کدوم گروه سرود توو شوش فروختم

برو حالشو ببر D:
(19-07-2017، 16:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا؟؟؟

توتول نشنيده نرو از اينجا...

پشيمون ميشی...
توتول؟! آشناس D: [!]
نه دیگه میخوام از مدیریتُ اینا استعفا بدم، برم خیلی مُنزوی گونه ،عین ی پسر خوب واسه خودم خَلوَت کُنم
این عکس نوشته خَزه رو هم ببین▼
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8301021968/12394192_1533613623619323_288091500_n.jpg

(:
واقعا علي؟؟ نكن اينكارو باو..چرا اخه؟؟
من كه هستم تنها چي؟؟!!

:||
||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم  پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه  :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
بیخیـــ ـال   |:
(19-07-2017، 17:01)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:50)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:43)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:41)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عع :| !
پس افتخار بزرگی نصیبت شده :>!
درسا ام :/

چه افتخاری ؟ *_*
:/
منم محدثه ام .
افتخار سخن گفتن با من :|
شاید باورت نشه ولی اولین کاربر تازه واردی هستی ک با من دعوا نمیکنه :|
خوشبختم (:

حوصله دعوا ندارم :/
عه نه بابا ؟!
چه شاخی تو ! :/
وای که چه افتخاری ! :/
خوشبختم ...
خب چه خوبه ک میزاری زندگی رواله خوبو ارومشو داشته باشه :/
جون تو :|
اون واسه یه دیقمه :/
دیگه خجالت زدم نکن :V
منم همین طور :| ( گفته بودم اینو ) :| ؟

جون عمتو قسم بخور ! :/
با همه کاربرا اینجوری حرف بزنی که ...
ای بابا ! 5
آره فکر کنم پست قبلی گفته بودی :/
(19-07-2017، 17:02)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:54)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:49)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:47)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قافيه ببندم ؟؟
ميبينمت طبع شاعريم گل ميكنه اصا
:|

نه نه ممنون .__.

برو حالشو ببر D:

چه شعری .___.

چه مفهومی .____.

Telegh_59Telegh_01
(19-07-2017، 17:04)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 17:01)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:50)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:43)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه افتخاری ؟ *_*
منم محدثه ام .
خوشبختم (:

عه نه بابا ؟!
خوشبختم ...

ای بابا ! 5
ب جون عمه ی نداشتم قسم :V
کاربرا خیلیم راضین :|
عع ! خب بگذریم حالا :/
چطوری ؟ :|||||
(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 16:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توتول؟! آشناس D: [!]
نه دیگه میخوام از مدیریتُ اینا استعفا بدم، برم خیلی مُنزوی گونه ،عین ی پسر خوب واسه خودم خَلوَت کُنم
این عکس نوشته خَزه رو هم ببین▼
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8301021968/12394192_1533613623619323_288091500_n.jpg

(:
واقعا علي؟؟ نكن اينكارو باو..چرا اخه؟؟
من كه هستم تنها چي؟؟!!

:||
||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم  پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه  :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
بیخیـــ ـال   |:

(19-07-2017، 17:05)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 17:02)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نه نه ممنون .__.

برو حالشو ببر  D:

چه شعری .___.

چه مفهومی .____.

Telegh_59Telegh_01

اينا هيپ هاپه بندري نی  Smile

نه جدي ديس ترك پيشرو به تتلوهه..
خعلي هم قشنگه...و بي نظيره از نظر قافيه بندي و محتوا كلي و جريان و اصولش....

بعد از اون پست جنجالي تتلو درباره اتنا اصلاني پيشرو اينو داد بيرون..

بگوش ...   :|

http://rezapishro.co/Music/Totool
(19-07-2017، 17:05)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نه نه ممنون .__.

برو حالشو ببر  D:

چه شعری .___.

چه مفهومی .____.

Telegh_59Telegh_01
توام مث من تحت تاثیر قرار گرفتی ._. ؟
لعنتی -_- خیلی خوب بود ...
مخصوصا اونجاش ک میگه قود قود قود :|
:V
(19-07-2017، 17:10)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 17:04)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خوشبختم (:

عه نه بابا ؟!
خوشبختم ...

ای بابا ! 5
ب جون عمه ی نداشتم قسم :V
کاربرا خیلیم راضین :|
عع ! خب بگذریم حالا :/
چطوری ؟ :|||||

دعوا رو میگی راضین ؟ :/
ولش اصن ..
من بَدَم .
اندیو ؟ !
(19-07-2017، 17:12)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-07-2017، 17:10)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
عه نه بابا ؟!
خوشبختم ...