انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(14-07-2017، 20:17)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.Impassive.

اصل .

محدثِ
(14-07-2017، 20:18).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 20:17)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.Impassive.

اصل .

محدثِ

خوشبختم .
(14-07-2017، 20:17)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 20:15).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 20:14)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 20:13).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
?@+ @¢ )@?3 ?95@+_34@?

(:
نمنه؟؟؟

هیچ....
عههه دختر دپ نباش دیه
پاشو ی آذری بیا برا آجییی
پاشو
گولوم لای بالام لای4423
بگووو سیییببببببب
لب هاتو ب آرامی به سمت بالا متمایل کن
اینطوری:4chs:

این خصلت منه "دپرس بودن"

:|
(14-07-2017، 20:24).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 20:17)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 20:15).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 20:14)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 20:13).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
?@+ @¢ )@?3 ?95@+_34@?

(:
نمنه؟؟؟

هیچ....
عههه دختر دپ نباش دیه
پاشو ی آذری بیا برا آجییی
پاشو
گولوم لای بالام لای4423
بگووو سیییببببببب
لب هاتو ب آرامی به سمت بالا متمایل کن
اینطوری:4chs:

این خصلت منه "دپرس بودن"

:|
آآآووو
باجی ضدحال ورما دا
بیر دنه گول
باخ بورا:4fvf
باجیه خاطیرر
(14-07-2017، 19:53)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 19:42)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 19:16)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 14:49)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-07-2017، 14:07)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نگفتم شاخ نیستم ... شاخ بودنم رو با شاخ بازی نشون نمیدم ! : )
لوس کردن !
جالبه !
همیشه همینطورید ؟ !
حقیقت ها هیچوقت " لوس کردن نیستن ! "

الا حرف من چ ربطی به شما داشت ؟  :viki:
+همیشه چطورم؟

خب .. یادم نبود اینجا فلشخوره ! : )
هر کی هر چی می خواد میگه بد میگه : حرف من الان چه ربطی به شما داشت ؟
این حرفو اینجا زیاد می شنوم !
همیشه زود قضاوت می کنید ! :/
همتون !
گفتم و بازم میگم : من نگفتم شاخم ! سعیم شاخ بازی نبود !
نبود . نبود . نبود . نبود . نبود !
حاجی کی منظورش تو بودی ؟ :|
چرا قُفل کردی ..

پس لطف کن جمع نبند ! : |
بهتره متنتو یه بار دیگه بخونی
حوصله بحث ندارم
قفل هم نکردم

فقط یه شاخ میتونه،برای لوس کردن خودش بگه شاخ نیستم !

+کجاش جمع بستم ؟ :|
فعلن خدافس....!
(14-07-2017، 20:29).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعلن خدافس....!
:493:
أونــا رو شــآخ بــآزیــاشون بِهم نزدیــک کرد..
ما رو باورامون ..!!
‎(:‎
اهنگ جدید مسیح مبهم به اسم هنجار .. گوگل سرچ کن

دلم براش تنگ شده .. طرف هم کلاسیم بود تو راهنمایی الا ۱ ساله از گیلان رفتن شیراز .. اونجا رپ رو شروع کرد..
     عجب

.

.

.

0: 45

چ ساعت عجیبی