انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(17-07-2017، 23:04)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&page=122

بابا خفن برو دیگه جلو ما رو نبند !!
D:
آخ آخ !!
عجب دزد خوبیم من ! : )

(17-07-2017، 23:11)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هییی بابا خفن ..

17
(17-07-2017، 23:02)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 22:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 22:50)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 22:45)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 22:36)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیشین حاجی ! :/
بیکارم مگه ؟!
بپر بزنگ غذا حاضری ..
خدمتکار گرفتم نیمه وقت ! :/
کفاش سر کوچه داره مگس می پرونه کفشاتم بده اونجا ! :/
منم میرم ناخونامو لاک بزنم ! = )
پروردگارا....هَمانا اینک من بار دگَر به قٌدرتت ایمان آوردم..
و همانا دریافتم دٌختر بِساز در سَرزمین مَن همانا مَثَل سیمرغ افسانه بوده و همینَک هَست.. :|
در بیشه زارهای سیستان و شوره های ارومیّه همــانا أفق و غروب خورشیدی به مَن نشان دِه ...
تا در صحنه ای دراماتیک در أفق مَحو شَوم :|
الهی آمین..

نویسنده ای حاجی ؟ !!
کپی بود ؟ !!
مستند نگاه میکنی ؟ ^_^

دًَست خودم نیس ..!!
وقتی دستم میره رو کیبورد یا قَلم..فقط مینویسم و رد میکنم..!! جز بَحث موسیقی..همیشه انشاهام خوب بوده .!!
شاید برای همینه نویسنده ام..!!

وقتی دلت پر باشه همیشه می تونی بنویسی ..
هر کدوم از غم های تو دلت میشه منبع الهام قلمت ...
مثال : دیدی تو مدرسه ؟ ^_^ همیشه بچه سوسولا انشاءهاشون گند بود !!
درود بر تو ! : )
سوال اینجاست : نویسنده ای ؟ ^_^

دل پر و بٌغض و اشک ..مال شٌماهاس ..‎!!
پسرا وقتی که دِلشون بگیره مینویسن..وقتی که بی توقعیشون بِشه..!!
وقتایی که حِس میکنه فَرق بین دوست و دشمن بیشتر از یک کلمه و یک داستان سادس...
راه دور نریم...تو همین انجمن..!! اگر که یکی دوسال اینجا باشی میفهمی که تَش یه پِلیر خَفیفی واس وقت گذرونیشون...
تَش حٌکم یه میدون رو داری ک عَمل دور زَدن رو به نحو أحسَند بِت یاد میدن..!!

مٌهم نیس..
ولی خوب چون پرسیدی..
نویسَنده افتخاری رسانه رپ فارسی..نقد و برسی میکنم اهنگ ها و أخبار رو..
اینجا نویسنده ام..
یه دفتر کوچیک هم دارم..
تو اونم گه گاه تکست و حرف های بِجا مینوسَم..!!

+
الله وکیلی خفن رو من گفتم ...!! :|
ولی عیب نداره شما هم بگید |:
ناراحتی بچه پولدارا،یه پیک مشروب ک دور موتور با ماشین پورششونه،سیگار برگ یا مالبرو تو بالاشهر..
ناراحتی بچه فقیرا،یه هدفون ۲۰ تومنی معمولی با آهنگ های بهزاد پکس... (: یه نخ سیگار ۵۰۰ تومنی گشت زدن تو تاریکی شب پایین شهر

(17-07-2017، 23:11)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 23:04)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

D:
آخ آخ !!

خخخ من بنظر منم سرقتیه،چون بابقیشه عکاسش فرق داره خخخ (:
(17-07-2017، 23:25)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناراحتی بچه پولدارا،یه پیک مشروب ک دور موتور با ماشین پورششونه،سیگار برگ یا مالبرو تو بالاشهر..
ناراحتی بچه فقیرا،یه هدفون ۲۰ تومنی معمولی با آهنگ های بهزاد پکس... (: یه نخ سیگار ۵۰۰ تومنی گشت زدن تو تاریکی شب پایین شهر

امثال ماها با یه پَنجی خر کِیف میشن..
طرفا شٌماها از شَمع و از کیک میگن...
#شایع
(17-07-2017، 23:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 23:02)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 22:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 22:50)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 22:45)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
و همانا دریافتم دٌختر بِساز در سَرزمین مَن همانا مَثَل سیمرغ افسانه بوده و همینَک هَست.. :|
در بیشه زارهای سیستان و شوره های ارومیّه همــانا أفق و غروب خورشیدی به مَن نشان دِه ...
الهی آمین..

نویسنده ای حاجی ؟ !!
کپی بود ؟ !!
مستند نگاه میکنی ؟ ^_^

دًَست خودم نیس ..!!
وقتی دستم میره رو کیبورد یا قَلم..فقط مینویسم و رد میکنم..!! جز بَحث موسیقی..همیشه انشاهام خوب بوده .!!

راه دور نریم...تو همین انجمن..!! اگر که یکی دوسال اینجا باشی میفهمی که تَش یه پِلیر خَفیفی واس وقت گذرونیشون...

مٌهم نیس..
ولی خوب چون پرسیدی..
اینجا نویسنده ام..
یه دفتر کوچیک هم دارم..

اتفاقا دخدرا هم وقتی دلشون بگیره می نویسن !
واسه پسرا شاید بشه یه دفتر کوچیک .. دفتر یادداشت .. دفتر خاطرات ... ولی واسه دخدرا میشه یه رمان پر از حقیقت .. یا شاید دفتری که برگ هاشو اشک خیس کرده ...
پسرا ؟ پسرا اصن چیزی از دنیای یه دخدر نمی فهمن ..
می دونی حاجی ... از اینکه زود تز ندادی که نویسنده ای خوشم اومد ..
همه چی رو نمیشه گفت ..
وقتی بتونی به قلم توی دستت یا کیبورد های کامپیوترت به عنوان یه نعمت نگاه کنی اونوقته که واقعا درک و شعور بالایی داری ..
چت ها بی صرفه حاجی .... با دو سه تا آدم بی کار و بی عار ! ( سوء تفاهم نشه ! )
کلی میگم ... باید درک کنی .. مجازی رو .. حرفا رو ...
منم نویسنده ام .. ولی نه نویسنده رپ ..
سبک من رمانه ...
موفق باشی .
(17-07-2017، 23:27)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 23:25)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

امثال ماها با یه پَنجی خر کِیف میشن..
طرفا شٌماها از شَمع و از کیک میگن...
#شایع

11

سکوت دختر،نمناکیه بالش زیر سر ..
درد پسر،سیگار دودش بالای سر ..

هیچ یک ازینا قابل درک نیست ..!
(17-07-2017، 23:11)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

D:
آخ آخ !!

(17-07-2017، 23:11)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هییی بابا خفن ..

17
خفن کیه ؟ :|
بعدم .. من نیستم (: 
دوستمه :|
اسمشم کیاناعه :|
ایدی ایسنتاشُ بدم بری ببینی اقا امیر ؟:|
ولی واجب نمیدونم بت توضیح بدم (: 
(17-07-2017، 23:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
الهی آمین..

نویسنده ای حاجی ؟ !!
کپی بود ؟ !!
مستند نگاه میکنی ؟ ^_^

دًَست خودم نیس ..!!

مٌهم نیس..
ولی خوب چون پرسیدی..
اینجا نویسنده ام..
یه دفتر کوچیک هم دارم..

+
الله وکیلی خفن رو من گفتم ...!! :|
ولی عیب نداره شما هم بگید |:

خب باو منم از تو دزدیدم دیگ ...!
(17-07-2017، 23:33)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

D:
آخ آخ !!

[ -> ]
هییی بابا خفن ..

17
خفن کیه ؟ :|
بعدم .. من نیستم (: 
دوستمه :|
اسمشم کیاناعه :|
ایدی ایسنتاشُ بدم بری ببینی اقا امیر ؟:|
ولی واجب نمیدونم بت توضیح بدم (: 

فک کنم تاپیک"عکس از خود و اتاق شخصی" بود !
دوست عزیز... ( اسمتون رو نمیدونیم :| )
دٌنیا پسرا خیلی باز تر و پیچیده تر از این حرفاس که شما میگی...
اقا امیر اشاره کردن الان...دیگه نیازی به توضیح نیست..!!
فَقَط باید حس هَمزاد پنداریمون رو قوی کرد..!!
ممنون..
رمان؟!..
کار هرکسی نیست...از تنه اصلیش بگیر تا قواعد و افعال و اغاز و پایان و ...
جای تَبریک داره...
شما هم موفق باشید..
بدرود..