انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چقد اتفاقات غیر منتظره افتاد تو این 1 ساعت واسه من :|
اینستا باز کردم دیدم این مرد :|
اومدم بعده 5 سال فهمیدم چجوری صندوق خالی کنم
(20-07-2017، 23:19)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد اتفاقات غیر منتظره افتاد تو این 1 ساعت واسه من :|
اینستا باز کردم دیدم این مرد :|
اومدم بعده 5 سال فهمیدم چجوری صندوق خالی کنم

به نظرم بحث مورد دوم رو ببند بیشتر از این خودت رو زیر سوال نبر , بزار به مرور زمان فراموش بشه
(20-07-2017، 23:15)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
chester bennington رو باورم نمیشه

خودکشی کرد؟
(20-07-2017، 0:43)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 0:22)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پاک کن دگ اونارو -.-

فرزامcry girl

میخوای ول کنی بری حتمن ؟-_-
(20-07-2017، 23:21)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 23:15)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
chester bennington رو باورم نمیشه

خودکشی کرد؟

آره
هلی تو هنو نخوابیدی؟!
:||
چرا خودکشی کرد ؟
(20-07-2017، 23:30)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا خودکشی کرد ؟

بچگی بدی داشته:|
(20-07-2017، 23:27).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هلی تو هنو نخوابیدی؟!
:||

نه :|
کلا نمی‌خوابم شبا :|
(20-07-2017، 23:30)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا خودکشی کرد ؟

Idk