انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-07-2017، 20:03)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:58)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
αρнσтιc
بزن نسخه جدید رو -__-

نمیشه .. دیدی ک چی نوشته اول تایپیک باید نزدیک ۲۰۰ تا اینطورا باشه
والا حاجی من ی بار صفه ۱۹۷ (که اونم دوتا ارسال دیگه میکردن میرف ۱۹۸) نسخه زدم انقد قُربتی بازی در اوردن ب غلط کردن افتادم D:

چه جالب ک زود رسیدی :|
تازه تگم نشده بودی :/
(22-07-2017، 20:01)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:59)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:58)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:51)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:49)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فقط میخوام یه مدرک رو کنم نه دعوا !
باشه گودزیلای نجیب و سر به زیر ؟ D:
بهت خندیدم پررو نشو دیگه D:
:|
نه رو نکن..!
اگه ادامه دارش کنی به تو ام اخطار میدم
اینا سابقتونو خراب میکنه..!
وگرنه بعد ی مدت ک دوباره 0 میشین 
هرذک اری میخوای بکن این قضیه بالاخره باید تموم شه دیگه (:
نمیشه ک نصفه ولش کرد !
هلیا تو بودی اون موقع ؟

کدوم موقع ؟ :|

همون موقع ک با این راجب نازنین حرف زدم :|
فقط ناموس واری بگو (:
دقیقا کِی میشه ؟ :|
و نازنین کی هست ؟ :|
و ی چیز دیگه .. 
ب نظر من خیلی بی ارزش تر از این حرفاس ک بخوای اعصاب خودتُ خورد کنی عزیزم :|
(22-07-2017، 20:04)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آفرین خفَن..
از این بِ بَعد زودتَر به اشتباهات پِی ببر..!!
ک این هَمه حاشیـــه هَم نداشته باشه..
مِرسی..

گفتن باشه پذیرفتن حرف تو نیس (:
صرفا جهت این بود ک دهنتو ببندی تا من مدرکمو بذارم :|
از فرط افراط کارتون به تفریط کشید...شب همگی خوش و خرم...لحظاتتان شاد باد.. 1
(22-07-2017، 20:06)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:01)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:59)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:58)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:51)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهت خندیدم پررو نشو دیگه D:
:|
نه رو نکن..!
اگه ادامه دارش کنی به تو ام اخطار میدم
اینا سابقتونو خراب میکنه..!
وگرنه بعد ی مدت ک دوباره 0 میشین 
نمیشه ک نصفه ولش کرد !
هلیا تو بودی اون موقع ؟

فقط ناموس واری بگو (:
و ی چیز دیگه .. 
من به این ارزش نمیدم ولی بعضیا ارزش میدن :|
من ک از اولش گفتم برام مهم نیس !(:
تو بگو چی کار کنم ؟ مدرکمو رو کنم یا نه ؟
(22-07-2017، 17:22)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 15:48)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسا نقاشی فکر می خواد ؟ : <
آدمو یاد ارتش هیتلر میندازی ! :/
چه جوانمردانه تایید می کنی !
:/
به به به این رسم نو دوستی ! :/
صد در صد فکر میخواد دوشیزه ی جوان !
یه نقاشی باید از روی فکر وبراساس قانون و قواعد ریاضی باشه !
کسی یه اثر هنری جدید و خلاقانه طرح میکنه ک فکر کنه (:
هیتلر بودم وقتی هیتلر بودن مد نبود :V
جوانمردانه D:

حالا ما گفتیم تو فکر نقاشی ایم شما چرا جو میدی ؟
اثرای خلاقانه طرح زدم وقتی خلاقیت تو اوج چکمه های هیتلر بود D:
چی گفتم !

جونم تیکه ! : )
(22-07-2017، 20:08)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:06)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
نمیشه ک نصفه ولش کرد !
هلیا تو بودی اون موقع ؟

فقط ناموس واری بگو (:
و ی چیز دیگه .. 

خیلی خوبه ، در این مواقع بی‌خیال بود ._. 
خوبه (: 
بعضی مواقع سکوت کردن ، نشونه بزرگیه :|
دهه هشتادیُ هفتادی نداره ! 
واقعا خوبه ک میگن ، سن ب عقله :|
(22-07-2017، 20:09)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 17:22)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 15:48)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوانمردانه D:

چی گفتم !
خوشم میاد مث خودم کم نمیاری 25r30
افرین افرین ! خوشمان امد ! ._.

(22-07-2017، 20:10)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:08)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

فقط ناموس واری بگو (:
و ی چیز دیگه .. 

خیلی خوبه ، در این مواقع بی‌خیال بود ._. 
خوبه (: 
بعضی مواقع سکوت کردن ، نشونه بزرگیه :|
دهه هشتادیُ هفتادی نداره ! 
واقعا خوبه ک میگن ، سن ب عقله :|
باشه عشقم (:
چون تو میگی مدرکمو رو نمیکنم و در سکوت عمیقی فرو میرم (:
(22-07-2017، 20:10)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 20:09)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
جوانمردانه D:

چی گفتم !
خوشم میاد مث خودم کم نمیاری 25r30
افرین افرین ! خوشمان امد ! ._.

یه بوس هیتلری ! :/
آورین ! :/
تیکه سنگین بود هلیا جان 
یکی به نعل یکی به میخ