انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-07-2017، 10:17)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظورشون فک کُنم موضوع های باحال بود :|
مثـل : فـن پیج کـاغذ ! 
ک من ب شخصه خیلی خوشم اومد :|
یا در زمینه ی فیلم و سریال 
مثـل : بازی تاج و تخت :|

بخش من جوریه که نمیشه موضوعات باحال گُذاشت عزیزم(:
بهتره اول ببینن من نویسنده کدوم بخش از موسیقی ام بعد قضاوت کنن!
(13-07-2017، 10:19)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:17)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظورشون فک کُنم موضوع های باحال بود :|
مثـل : فـن پیج کـاغذ ! 
ک من ب شخصه خیلی خوشم اومد :|
یا در زمینه ی فیلم و سریال 
مثـل : بازی تاج و تخت :|

بخش من جوریه که نمیشه موضوعات باحال گُذاشت عزیزم(:
بهتره اول ببینن من نویسنده کدوم بخش از موسیقی ام بعد قضاوت کنن!

میدونم عزیزم (: 
در کُل گفتم :|
قصد توهین هم نداشتم :|
باهم دوست باشید :|
(13-07-2017، 10:22)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مـَن دوستـم ._. 
ولی نمیدونم چرا با مـن هُجومی حرف می‌زنن :|
(13-07-2017، 10:22)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مَن با کسی کار ندارم :|
اما نمیدونم چرا خوششون میاد توهین کنن یا دعوا راه بندازن .-.
(13-07-2017، 10:23)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

مـَن دوستـم ._. 
ولی نمیدونم چرا با مـن هُجومی حرف می‌زنن :|
زیاد حرف بزنی همین میشه /:
برایِ ری استارت کردن خودتم ک شده یه مدت سکوت کن
(13-07-2017، 10:14)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببخشید چند تا سوال ذهن منو مشغول کرده بود...
جناب چرا وقتی که زمان ما بود میگفتین باید چند وقت فعالت کنی کلی مطالب بزارین با بازدید بالا و اینا بعد درخواست نویسندگی بدید...
این دوستا عزیزمون ۴ تا متن از سایت های دیگ کپی میکنن میزارن اینجا سریع اقدام میشن برای نویسندگی؟!
تا اونجا که من یادمه ماها کل ۹ ماه تحصیلی رو کلی فعالیت میکردیم و تاپیک های تخصصی موسیقی میزاشتیم بعدش نویسنده شدیم...
حالا تو تابستون وقتی ک همه بچه ها بیکارن کسی میاد یه تعداد مطالب از سایت های دیگه کپی میکنه اینجا میزاره دقیقا تو اوج تایم ازادی که داره..
بعد معرفی میکنین برای نویسندگی...
ایناها که اوج فعالیتشون همین دوسه ماهه..که بیکارن و پست میزارن...
ولی ماها بیشتر تو همه فصل ها فعالیت میکنیم معمولا و مخاص تایم خاصی نیست...
این دوستان گٌلمون یک سِوٌم فعالیت هایی ک الان دارن رو توی سال تحصیلی ندارن!!
در حالی ک ماها معمولا تو تابستون سرکاریم و اوج فعالیت هامون تو سال تحصیلیه..

+
جدا از همه اینا..
بنده در پ.خ یکی از مدیرا عزیز ک صحبت میکردیم گفتن که نویسنده کسیه که ایده و مطلب از خودش داشته باشه و خودش بتونه خلق کنه و بنویسه!!
بدون اینکه از جایی کپی بکنه یا نقل قول کسی باشه..
بنابراین من خودم کلی سعی کردم برای نوشتن...مطالبی نوشتم که پر از بازدید بوده و حتی از نقد و تفسیر های بنده در رسانه رپ فارسی استفاده شٌد بدون ذکر نام و منبع!! ( #دزدی )
بعد حالا بعضی دوستان عزیز بیان چندین متن و تکست رو کپی کنن و دقیقا عمل کپی پیست کردن رو انجام بدن البته به دفعات زیاد بعد تهش بشن نویسنه متخصص!!
وقتی کسی بیاد با فقط انتقال مطالب نویسنده بشه...با کسایی ک واقعا خودشون به قلم و ذهن خودشون مینوسن اون ها نویسنده باشن..
خوب یجورایی تضعیف روحیس واس ماها و انگیزه ماها یجورایی تضعیف میشه...

البته خوب اینکار برای فعال شدن هرچه بیشتر انجمن و به سود انجمنه...
و خوب این ها هم دوستان ما هستند و بسیار خوشحال شدیم از نویسنده شدنشون...

و خوب این دوستان کلی تاپیک میزارن و انجمن راه میفته ...
و این خیلی خوبه..
ولی خواهش میکنم از دفعات بعدی اگر که میخواین در زمینه های تخصصی مثل موسقی یا فیلم و سریال نویسنده انتخاب کنین کسایی رو انتخاب کنین که حداقل بتونن یک البوم رو حتی نه...حتی فقط یه سینگل ترک یا یه فیلم رو درست و واقعی نقد و تفسیر کنن!!
بخش های دیگ باید کپی پیست کنن...مثل دانستنی ها و ورزشی...چون نمیتونن زیاد به قلم خودشون بنویسن و اکثرا خبر هستش...ولی بخش های تخصصی نیاز به اندیشه و فکر داره..
ایطوری هم انگیزه رقابت واسه نویسنده های قدیمی میشه همم یه تازه نفس و فکر نو واسه انجمن...
( این فقط به انتقاد بود و قصد هیچگونه اعتراض و ایهامی نیست..)
با تشکر..

چندتا سوال هم ذهن منو مشغول کرده!
من متن آهنگ بقیه خواننده هارو از خودم دربیارم؟
بنده در پ.خ یکی از مدیرا عزیز ک صحبت میکردیم گفتن که نویسنده کسیه که ایده و مطلب از خودش داشته باشه و خودش بتونه خلق کنه و بنویسه!!
میشه بگید من چجوری آهنگ بنویسم؟
خواهشا یه چیزی بگید که مرتبط باشه
بعدم اینکه شما برید موضوعات منو نگاه کنید!
من موضوعات زیادی تو این بخش دارم!
از خیلی افراد دیگه که الکی نویسنده شدن فعال ترم!
در آخراینکه وقتی مدیرسایت منو شایسته نویسندگی دیده فکرنمیکنم دیگه جای بحثی باقی بمونه!
آروم آروم ..!!!

اولا ک روی صحبت من شما نبودی...
مثل خیلیا نباش در وسط حرف پریدن!! مرسی...

من نگفتم شما از خودتون نقد کنید و خلاق باشید...
چون اولا ک زمینه شما نیس..دوما ک کارش تخصصیه...
بنده عرض کردم ک چرا شماها تو همین ماهای تعطیل فعالیت کردین سریع نویسنده شدین..
پ فرق ماهایی ک تو کل سال مطلب میزاریم با شماهایی ک فقط تو سه ماه سال بیست سی تا پست گذاشتین چیه؟!

درضمن..
من با شما اصلا مشکلی ندارم...
امیدوارم ناراحت نشده باشین..
برعکس دوسه تا ایده نو تو ذهنم هس ک اگ شما کمک بکنین تو تکمیلش فکر کنم از پر بازدید ترین موضوعات انجمن بشه..!!

من فقط یه انتقاد کردم...
عیبی داره از نظر شما؟؟

اختلافات کنار بره بهتره..
با تشکر..
(13-07-2017، 10:24)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نمیدونم چرا..! 
ولی حس میکنم که طرف یه کاری میکنه بعد تو همونو میزنی تو سرش و دعوا میشه :|

نویسندگیتونم تبریک میگم مُجدد |:
شماها زود مدیر میشین 
(13-07-2017، 10:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:14)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببخشید چند تا سوال ذهن منو مشغول کرده بود...
جناب چرا وقتی که زمان ما بود میگفتین باید چند وقت فعالت کنی کلی مطالب بزارین با بازدید بالا و اینا بعد درخواست نویسندگی بدید...
این دوستا عزیزمون ۴ تا متن از سایت های دیگ کپی میکنن میزارن اینجا سریع اقدام میشن برای نویسندگی؟!
تا اونجا که من یادمه ماها کل ۹ ماه تحصیلی رو کلی فعالیت میکردیم و تاپیک های تخصصی موسیقی میزاشتیم بعدش نویسنده شدیم...
حالا تو تابستون وقتی ک همه بچه ها بیکارن کسی میاد یه تعداد مطالب از سایت های دیگه کپی میکنه اینجا میزاره دقیقا تو اوج تایم ازادی که داره..
بعد معرفی میکنین برای نویسندگی...
ایناها که اوج فعالیتشون همین دوسه ماهه..که بیکارن و پست میزارن...
ولی ماها بیشتر تو همه فصل ها فعالیت میکنیم معمولا و مخاص تایم خاصی نیست...
این دوستان گٌلمون یک سِوٌم فعالیت هایی ک الان دارن رو توی سال تحصیلی ندارن!!
در حالی ک ماها معمولا تو تابستون سرکاریم و اوج فعالیت هامون تو سال تحصیلیه..

+
جدا از همه اینا..
بدون اینکه از جایی کپی بکنه یا نقل قول کسی باشه..
بنابراین من خودم کلی سعی کردم برای نوشتن...مطالبی نوشتم که پر از بازدید بوده و حتی از نقد و تفسیر های بنده در رسانه رپ فارسی استفاده شٌد بدون ذکر نام و منبع!! ( #دزدی )
بعد حالا بعضی دوستان عزیز بیان چندین متن و تکست رو کپی کنن و دقیقا عمل کپی پیست کردن رو انجام بدن البته به دفعات زیاد بعد تهش بشن نویسنه متخصص!!
وقتی کسی بیاد با فقط انتقال مطالب نویسنده بشه...با کسایی ک واقعا خودشون به قلم و ذهن خودشون مینوسن اون ها نویسنده باشن..
خوب یجورایی تضعیف روحیس واس ماها و انگیزه ماها یجورایی تضعیف میشه...

البته خوب اینکار برای فعال شدن هرچه بیشتر انجمن و به سود انجمنه...
و خوب این ها هم دوستان ما هستند و بسیار خوشحال شدیم از نویسنده شدنشون...

و خوب این دوستان کلی تاپیک میزارن و انجمن راه میفته ...
و این خیلی خوبه..
ولی خواهش میکنم از دفعات بعدی اگر که میخواین در زمینه های تخصصی مثل موسقی یا فیلم و سریال نویسنده انتخاب کنین کسایی رو انتخاب کنین که حداقل بتونن یک البوم رو حتی نه...حتی فقط یه سینگل ترک یا یه فیلم رو درست و واقعی نقد و تفسیر کنن!!
بخش های دیگ باید کپی پیست کنن...مثل دانستنی ها و ورزشی...چون نمیتونن زیاد به قلم خودشون بنویسن و اکثرا خبر هستش...ولی بخش های تخصصی نیاز به اندیشه و فکر داره..
ایطوری هم انگیزه رقابت واسه نویسنده های قدیمی میشه همم یه تازه نفس و فکر نو واسه انجمن...
( این فقط به انتقاد بود و قصد هیچگونه اعتراض و ایهامی نیست..)
با تشکر..

چندتا سوال هم ذهن منو مشغول کرده!
من متن آهنگ بقیه خواننده هارو از خودم دربیارم؟
میشه بگید من چجوری آهنگ بنویسم؟
خواهشا یه چیزی بگید که مرتبط باشه
بعدم اینکه شما برید موضوعات منو نگاه کنید!
من موضوعات زیادی تو این بخش دارم!
از خیلی افراد دیگه که الکی نویسنده شدن فعال ترم!
در آخراینکه وقتی مدیرسایت منو شایسته نویسندگی دیده فکرنمیکنم دیگه جای بحثی باقی بمونه!
آروم آروم ..!!!

اولا ک روی صحبت من شما نبودی...
مثل شیوا نباش در وسط حرف پریدن!! مرسی...

من نگفتم شما از خودتون نقد کنید و خلاق باشید...
چون اولا ک زمینه شما نیس..دوما ک کارش تخصصیه...
بنده عرض کردم ک چرا شماها تو همین ماهای تعطیل فعالیت کردین سریع نویسنده شدین..
پ فرق ماهایی ک تو کل سال مطلب میزاریم با شماهایی ک فقط تو سه ماه سال بیست سی تا پست گذاشتین چیه؟!

درضمن..
من با شما اصلا مشکلی ندارم...
امیدوارم ناراحت نشده باشین..
برعکس دوسه تا ایده نو تو ذهنم هس ک اگ شما کمک بکنین تو تکمیلش فکر کنم از پر بازدید ترین موضوعات انجمن بشه..!!

من فقط یه انتقاد کردم...
عیبی داره از نظر شما؟؟

اختلافات کنار بره بهتره..
با تشکر..

پس منظورتون با کی بود؟
بهتره از این به بعد منظورتونو واضح بگید (:

(13-07-2017، 10:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 10:24)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نمیدونم چرا..! 

شماها زود مدیر میشین 

میشه یه نمومه بگی؟ :|
مـرسی

(13-07-2017، 10:26)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

نمیدونم چرا..! 

شماها زود مدیر میشین 

میشه یه نمومه بگی؟ :|
مـرسی

نه نمیشه D:
خواهش میکنم
و خدافظ