انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-07-2017، 13:27)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:22)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:16)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:13)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:12)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه میخوایم حقیقت کشف کنم

اینکه نمیخوامت؟

اینکه کفتار هستی اینکه تا یکی بهتر از من دیدی ولم کردی از اینکه دیگه لایت نمیکشم سنگین میکشم از اینکه اون حروم زاده کی بود جای منو گرفت

نه میبینم زبون دراز شدیا
فک نکنم من کفتار باشم اینی که گفتی خودتی
اره خیلی ازتو بهتره اخلاقشم خوبه دیشب اومد حرفامونو هم زدیم تا هفته دیگه عقدم میکنیم تاچشت دراد حق نداری بهش توهین کنی توهم برو بادخترخالت باش کسی جاتو نگرفته هیچ جایی توقلبم نداشتی

خو گوه خوردی از اول باهام دوست شدی
مواظب حرف زدنت باش
بهت گفتم نمیخوامت تو کنه بودی
(21-07-2017، 13:32)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:31)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|||||
با اون حرف زدنت:|
بی شور:|

ایییش :|
برم شام :|

الهی فدات شم عزیزم برو شام:||||
(21-07-2017، 13:33)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:27)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:22)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:16)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:13)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینکه نمیخوامت؟

اینکه کفتار هستی اینکه تا یکی بهتر از من دیدی ولم کردی از اینکه دیگه لایت نمیکشم سنگین میکشم از اینکه اون حروم زاده کی بود جای منو گرفت

نه میبینم زبون دراز شدیا
فک نکنم من کفتار باشم اینی که گفتی خودتی
اره خیلی ازتو بهتره اخلاقشم خوبه دیشب اومد حرفامونو هم زدیم تا هفته دیگه عقدم میکنیم تاچشت دراد حق نداری بهش توهین کنی توهم برو بادخترخالت باش کسی جاتو نگرفته هیچ جایی توقلبم نداشتی

خو گوه خوردی از اول باهام دوست شدی
مواظب حرف زدنت باش
بهت گفتم نمیخوامت تو کنه بودی

بار اخر یادته اومدی گفتی غلط کردم حسین برگرد
(21-07-2017، 13:33)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الهی فدات شم عزیزم برو شام:||||

شامم خیلی خوشمزس :|
میخای ؟ :|
نمیدمش :|
(21-07-2017، 13:34)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شامم خیلی خوشمزس :|
میخای ؟ :|
نمیدمش :|

چقد بدجنسی:| تورو میبینم یاد هیولاهای دارک سولز میفتم:||||
(21-07-2017، 13:33)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیناموس بازیو بزار کنار کسی از اینکه رابطتو تو گ ا میگی خوشش نمیاد پ خ بگو حرفاتو ابرو همو نبرین 
(21-07-2017، 13:27)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:26).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ حکمتی نمیدونم ولی وختی پای همین بحثها میشه .... عشقای همه یادشون میفته و میان گله میکنن :|
+
حالا منو کوروش ی چی گفتیم شما دوتا چرا شلوغش میکنید ؟! :|

تو دیگه کی ای ک خودتو کنار کوروش میتلپی  25r30

من کسی نیستم ک خودمو کنار کوروش ب قول شما بتلپم....فک کنم منظورم نگرفتی شایدم گرفتی و مغزت منحرفه...ب هر حال مطلبو بگیر بعد متلک بنداز
+
اگه انداختنی بود...
(21-07-2017، 13:35)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد بدجنسی:| تورو میبینم یاد هیولاهای دارک سولز میفتم:||||

تورو میبینم یاد ادمای تو کاباره جی تی ای میفتم که دارن شام میخورن :|
(21-07-2017، 13:35)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-07-2017، 13:33)オスイン نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیناموس بازیو بزار کنار کسی از اینکه رابطتو تو گ ا میگی خوشش نمیاد پ خ بگو حرفاتو ابرو همو نبرین 

من هیچی برای از دست دادن ندارم
سلام خوبین