انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-07-2017، 0:34)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو فکز اینم عکس بزارم توی فلش ولی میترسم از قیافم سو استفاده شه , فضای مجازی دگ (B

ت ک پسری زیاد برات دددسر نمیسه
[/quote]

من دخترم :|
(13-07-2017، 0:36)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:34)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو فکز اینم عکس بزارم توی فلش ولی میترسم از قیافم سو استفاده شه , فضای مجازی دگ (B

ت ک پسری زیاد برات دددسر نمیسه

من دخترم :|
[/quote]

پ چرا اسمت مستره اولش؟

شبتون خوش خدافس
(13-07-2017، 0:37)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ چرا اسمت مستره اولش؟

زبانم ضعیف بود اونموقع فرق mrs o mr و نمیدونسم , دگ اینجوری شد کار من کشید ب اینجا وگرنه دخترم :|
عجـب ! :|
(13-07-2017، 0:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ای بابا , دیدی چ دوره زمونه ای شده ؟
(13-07-2017، 0:40)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:37)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ چرا اسمت مستره اولش؟

زبانم ضعیف بود اونموقع فرق mrs o mr و نمیدونسم , دگ اینجوری شد کار من کشید ب اینجا وگرنه دخترم :|

یاد خودم افتادم !
جلسه اول نه سالم بود که به تیچر گفتم چیتر ... 13
وقتی نیستی خونه .. خونه ساکت و ارومه 

شب رو خیالم،سرتو سرزانومه ...
برگرد بیا به خونه،خونه بی تو زندونه ..

+مازیار فلاحی ..
(13-07-2017، 0:43)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ای بابا , دیدی چ دوره زمونه ای شده ؟

اره والا :|
نمیشه ب هیچکس اعتماد کرد ! :|
من چیکار باید میکردم ب چشت بیاد ؟ ... ۲×
چشمامو بستم،بعدش دلم ریخت .. چشمت چرخید،دنیام بهم ریخت...

+نیما علامه
:|
:||
:|||