انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-07-2017، 22:49)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:45)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:43)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:41)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انگیزتون از گذاشتن اسم نیو فولدر چي بوده؟ :|

ببین وقتی ی فولدر درست میکنی و نمیدونی اسمشو چی بزاری میزاری نیوفولدر بمونه دیگع منم نمیدونستم چ اسمی بزارم از نیوفولدر استفاده کردم هم فانه هم چرتو پرته :|

ch falsafe ei poshtesh bude :|

به نظر من قانع کننده بود .-.

من رد دادم اصن ی لحظه سر انگیزش :|
الی باز نتت حلزون بیت بر ثانیس ؟؟
کوشی پس ._.
(16-07-2017، 22:50)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:48)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:44)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:42)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:37)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودت باید پیداش کنی نه من :|
شاید منتظر نشسته تا دانلود کنه
فکر کن تا 6

من اونو از کجا پیدا کنم الان ؟:| یکم از توانایی هات استفاده کن پیداش کن دگ پسرِ خوبمونُ :|

تا 6؟ زودتر میاد ک ولی بهرحال آره اونی ک من میشناسم تابستونم هست نمیخوابه :|

من از کجا پیداش کنم ؟ :/
ببین خودت میشناسی باید پیداش کنی ,من فعلا درگیر قضیه ویوو و اینام مثلا

آگهی میدم تو روزنامه اصن :|

این خوبه فقط زمان بره یکم فکر کنم

راه دگ ای داری ؟-_- پشنهادی داری من قبول میکنم -_-
(16-07-2017، 22:48)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:43)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:41)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انگیزتون از گذاشتن اسم نیو فولدر چي بوده؟ :|
فسیل جدید :| 

(16-07-2017، 22:42)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:39)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:32)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Para para paradise
Para para paradise

hey confident idol :|

! Heyo

whassup dude ? 
how are you doin' today ? 

? Nothing tbh , hbu

nothing important
just normal things
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ 83
(16-07-2017، 22:30)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:24)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خَفَن...
کسی نخواست قاطی شماها بشه..!! من یه تیک ای انداختم خود طرف هم گرفت...
شما مث پَره شدن دخترا اعصابت داغون بود پیچ دادی به حرف ما...
وگرنه نه شما مخاطب من بودی نه من مخاطب شما..!!
آر یو گِت إت؟؟!
+
حمید جان بحث کاغذ نیس..
بدون هماهنگی پِلی میشه..!!
ا همون اولم مص امید خودتو انداختی وسط مث جارچی دوره قاجار خفن خفن کردی شیوا پشتت بود من بن شدم
چرت و پرت ننداز وسط بحث علیم نیست باهاش تیم درس کنی شیوارم بکنی سپرت 
نمیدونستم تکست هم گفتن از نظر شما جرمه؟؟؟!!
علی فقط یه رفیقه..
شیوا هم یه دوست که اونم رو شخصیت اصلیش رو رونمایی کرد..
من هیچی صنمی ندارم با اینایی ک تو میگی..شیوا منم بن کرد..!!

خلاصه کلام شما نبودی مخاطب من..
+
حمید جان..من اتفاقا بدم میاد از دعوا از وقتی که یکی دونفر بم گفتن...
مخاطب من هلیا بود...شوخی های ما رو نباید رو این دلیل حساب کنین..!!
همین..!!
چی شُده ؟ :|
(16-07-2017، 22:54)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الی باز نتت حلزون بیت بر ثانیس ؟؟
کوشی پس ._.

ببخشید ‌D:
(16-07-2017، 22:51)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه فسیلا  برگشتن :/  
جریان چیست :|

فسیل خودتی :| 
پست مدرنیته :| 
(16-07-2017، 22:57)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی شُده ؟ :|

تموم شد دگ :|
چقد خوبه ب هلهلکی بگی فروک :| 
اونم وقتی فروک نیس :| 
چقدر طولانی ریپلای میکنید .___.