انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کاشکی کسیم برای صلاح ما،به ما دستور میداد ..
نه برای حسادت خودش،از ما تعریف میکرد ‌‌
(17-07-2017، 23:59)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بر میگردم کامت های سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ خودم رو میخونم (:
دلم برای ساده بودن و بچگونه حرف زدن خودم تنگ میشه....!

(17-07-2017، 23:59)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 23:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 23:51)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 23:48)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خٌب حالا چرا اعصابت خورده..؟؟!
متوجه نیسی خودت هلیا از اینطرف داری پاچه امیررو میگیری...!!
از اینطرف  هم که داغ میکنی..!!
تو اینطوری نبودی که..!!
میتونستی خیلی راحت کنارش عنوان کنی تو اون پست که عکس دوستمه ک این همه حاشیه هم نداشته باشه..!!
بیخیال ://

حوصلشونُ  ندارم :|
بدتر رو مُخن :|

جَمش کٌن بازی مَسخره رو..!!
چند بار گفتم چشات رو باز کن..؟!
من که یه دوست مشترکم بینتون..ولی تو خودت واقعا نمیفهمی که منظور امیر چیه از این حرف به بهانه قوانین و یاداوری؟؟!

سَعی کٌن عوض نشی ...
واس همه همون طرف فان و خنده دار بمونی ..!!

محدثه شماره دو نیاز نداربم..
من همونم :|
هیچی هم عوضم نمیکُنه :|
من کسی نیستم :|
تُ از چی خبر داری ؟ :|
به من ربطی نداره از بحث شما.. .ولی اگ اشتباهی از شما سر میزنه و کسی انتقادتون میکنه،شما فقط میگید از چی خبر دارید ..
اگ مشکلی هست ک باعث اشنباهاتتون میشه عنوان کنین مام درجریان باشیم انتقادتون نکنیم ..

(18-07-2017، 0:07)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گٌذشتس اون روزا چند سالی زود..
روزایی که فکرامون شر بازی بود..
به قول تو همون روزایی که علافی بود..
اما قشنگ بود هرچند که سرکاری بود..
#سورنا..
(18-07-2017، 0:13)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 23:59)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بر میگردم کامت های سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ خودم رو میخونم (:
دلم برای ساده بودن و بچگونه حرف زدن خودم تنگ میشه....!

(17-07-2017، 23:59)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 23:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-07-2017، 23:51)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصلشونُ  ندارم :|
بدتر رو مُخن :|

جَمش کٌن بازی مَسخره رو..!!
چند بار گفتم چشات رو باز کن..؟!
من که یه دوست مشترکم بینتون..ولی تو خودت واقعا نمیفهمی که منظور امیر چیه از این حرف به بهانه قوانین و یاداوری؟؟!

سَعی کٌن عوض نشی ...
واس همه همون طرف فان و خنده دار بمونی ..!!

محدثه شماره دو نیاز نداربم..
من همونم :|
هیچی هم عوضم نمیکُنه :|
من کسی نیستم :|
تُ از چی خبر داری ؟ :|
به من ربطی نداره از بحث شما.. .ولی اگ اشتباهی از شما سر میزنه و کسی انتقادتون میکنه،شما فقط میگید از چی خبر دارید ..
اگ مشکلی هست ک باعث اشنباهاتتون میشه عنوان کنین مام درجریان باشیم انتقادتون نکنیم ..

(18-07-2017، 0:07)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گٌذشتس اون روزا چند سالی زود..
روزایی که فکرامون شر بازی بود..
به قول تو همون روزایی که علافی بود..
اما قشنگ بود هرچند که سرکاری بود..
#سورنا..

:491:
جاست سکوت ._.
(17-07-2017، 23:39)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوست عزیز... ( اسمتون رو نمیدونیم :| )
دٌنیا پسرا خیلی باز تر و پیچیده تر از این حرفاس که شما میگی...
اقا امیر اشاره کردن الان...دیگه نیازی به توضیح نیست..!!
فَقَط باید حس هَمزاد پنداریمون رو قوی کرد..!!
ممنون..
رمان؟!..
کار هرکسی نیست...از تنه اصلیش بگیر تا قواعد و افعال و اغاز و پایان و ...
جای تَبریک داره...
شما هم موفق باشید..
بدرود..

: |
سفارش دادم برات از افق یه جفت اسکیت بیارن نیمه ژله ! :/
بری تو افق محو شی ! :/
انجمن نویسندگان شرقی یا همون نسل ۹۳ .. ساسپنده فعلا ! بدهی داشت ادمین پرداخت نکرد .. فردا پس فردا وصل میشه ! 
سومین رمانم ... طالع ماه .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://forum.93ia.ir/cgi-sys/suspendedpage.cgi?app=forums&module=post&section=post&do=new_post&f=15

وصل شد مراجعه کن !
...
سوگل رو می شناسی ؟
همون رمان خون ؟!
تو اینجا رمان می نویسه ..
باران رو می شناسی ؟ 
اونم این توعه !
ماریا رو چی ؟!! 
ببین من دروغ تو کارم نی !
مراجعه کن .. خودت ببین ! :/
سیگار صورتی ماله منه .. طالع ماه .. ماله منه ! زیر باران هم نوایم باش ماله منه ! ناظر افتخاری و پلیس انجمن هم هستم ... سیگار صورتی من  با ۲۸۷۶ بازدید جزو برترین رمان هاست ... مدال تقدیر هم طرف ادمین انجمن س.اکبری دریافت کردم و بیش از ۴۰۰۰ ارسال دارم ...
 راضی شدی حاجی ؟ :/
شب خوش .
غلظت شب
سرفه ایجاد میکند
خواب را از سیاهی میترساند
دره گنجه را باز میکند خاطرات را تیز میکند
فرو میکند درون شش های مغز
رمان سیگار صورتی چقد صاحب داره..!!

بابا خفن ما که چیزی نگفتیم :|
تو رو خدا بزا بریم جلو ما رو نبند ..!!
موفق باشی ً‎;D
+
انگار نه انگار ساعت تقریبا ۳ صبحه و من قراره ۸ صبح برم اموزشگاه :|
(18-07-2017، 1:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تپ رو خدا بزا بریم جلو ما رو نبند ..!!
موفق باشی ً‎;D
+

محض اطلاع اونم منم ..
با یه نام کاربری دیگه !
♡ BAHAR ♡
اسم خودم نیس .. ولی اکانتش ماله منه !
اسم خواهرمه .. با اکانتش فعالیت داشتم ... رمانم توی انجمن شما توسط چند کاربر کپی شده ..
دیگه حرفی نیس ؟ !
(18-07-2017، 1:26)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 1:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

موفق باشی ً‎;D
+

محض اطلاع اونم منم ..
با یه نام کاربری دیگه !
♡ BAHAR ♡
اسم خواهرمه .. با اکانتش فعالیت داشتم ... رمانم توی انجمن شما توسط چند کاربر کپی شده ..
دیگه حرفی نیس ؟ !

نمیتونید چند تا اکانت داشته باشید
(18-07-2017، 1:28)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2017، 1:26)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

موفق باشی ً‎;D
+

محض اطلاع اونم منم ..
با یه نام کاربری دیگه !
♡ BAHAR ♡
دیگه حرفی نیس ؟ !

نمیتونید چند تا اکانت داشته باشید

گفتم ماله من نبود ماله خواهرم بود .. اون عضو فلش بود .. من با گوشی اون وارد شدم فعالیت کردم .. خوشم اومد .. شخصا با اکانت خودم وارد شدم ! 
الانم دیگه نمیاد ... حدود دو ماهه ..