انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-07-2017، 0:43)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:40)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:37)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پ چرا اسمت مستره اولش؟

زبانم ضعیف بود اونموقع فرق mrs o mr و نمیدونسم , دگ اینجوری شد کار من کشید ب اینجا وگرنه دخترم :|

یاد خودم افتادم !
جلسه اول نه سالم بود که به تیچر گفتم چیتر ... 13

آره بخدا دیدی ؟:دی
منم ی سوتیا بدی میدادم یکیش همین اسمم ..ولی من نه سالم بود فرق قاشق , چنگال و نمیدونستم تو ک خوبی میرفتی کلاس زبان :|
مهدی احمدوند_لیلی(جدید)

دلم دلم دلم رو بردی سرم سرم سرم بلا اوردی (:

نگو نگو نگو که میری .. بگو بگو بگو برام میمیری (:

بیماری بیداری این عشق... ((:
(13-07-2017، 0:44)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:43)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجـب ! :|

ای بابا , دیدی چ دوره زمونه ای شده ؟

اره والا :|
نمیشه ب هیچکس اعتماد کرد ! :|

حتی شما دوست عزیز :|
(13-07-2017، 0:51)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:44)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:43)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجـب ! :|

ای بابا , دیدی چ دوره زمونه ای شده ؟

اره والا :|
نمیشه ب هیچکس اعتماد کرد ! :|

حتی شما دوست عزیز :|

شُما الان پسر بودی یهو شُدی دختر ؟! :|
یا از همون اول دُختر بودی ما فک می‌کردیم پسری ؟! :|
(13-07-2017، 0:52)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه من ی قابلیت خاصی دارم توی فضای مجازی هر جنسیتی که بخوام میشم !
آره شایدم این درست باشه ک میگی :|

انجمن ریده یا نت من مشکل داره ؟
(13-07-2017، 0:55)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-07-2017، 0:52)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دوجنسه در نیای :/
سخته تعامل باهاشون :|
(13-07-2017، 0:55)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

عه ؟! :|
چ جالب :|
ب هر حال .. موفق باشی ای انسان  :|
(13-07-2017، 0:57)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

دوجنسه در نیای :/
سخته تعامل باهاشون :|
جـــون نمک , زبون باز کردی
شعراتو بخون

(13-07-2017، 0:57)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

عه ؟! :|
چ جالب :|
ب هر حال .. موفق باشی ای انسان  :|
بخدا :|
ومن الله توفیق
(12-07-2017، 20:33)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2017، 20:21)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2017، 19:55)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این بازیِ کثیفُ تموم کُنید :| 

اینجام میگم :| 
به مردم اطلاعات غلط نده :| 

شُما پرفسور :|
اصا تکذیب شُد :|
نه شما ملُاّ :|
بعد ب من میگه عصبی :| 
کلونازدیازپام بخور سکته نکنی :| 

(12-07-2017، 20:47)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2017، 17:33)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2017، 9:08)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه ولی قبول میکنیم

به جدم سیدوالشهدا الان حال نمیده :| 
تو انجام بده حالا

یادم نیست :/ 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=72143

آقا این آتش به اختیارا دارن خطرناک میشن :| 
باید با خودمون اسلحه حمل کنیم :| 
(13-07-2017، 1:15)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2017، 20:33)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2017، 20:21)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-07-2017، 19:55)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این بازیِ کثیفُ تموم کُنید :| 

اینجام میگم :| 
به مردم اطلاعات غلط نده :| 

شُما پرفسور :|
اصا تکذیب شُد :|
نه شما ملُاّ :|
بعد ب من میگه عصبی :| 
کلونازدیازپام بخور سکته نکنی :| 

شُما بَتمـن! :|
من عصبی ام ؟ (: 
دُکتـر هم ک هستـین ..!