انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-07-2017، 22:01)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 21:59)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 21:58)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از یه شتر بیشتر انتظار نمیره :|
فک میکنه الان به اون مهدیارش ریسه رفتم :|

ریسه نه ولی اسکیو مطمعنم میری:|

حمید بحثو شرو نکن پی پی نکن رو اصابم باز 
نصف حرفاش اسکی از منه مغزشو بتن پر کرده یادش نمیاد ب من چ :|

اسکی :|
اسکی:|

(16-07-2017، 22:00)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد خنده دار شدی:|

ههههههههههههه :| 
فک کری علی ام پی پی کنی روم بخندم بعدش پ خ خدافظی بفرسم برات ؟ :|
سخت در اشتباهی :|

(16-07-2017، 22:03)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ره ره اسکی میرم همه حرفامو کارام اسکی ا توعه
حالا بیخی شو 
(16-07-2017، 22:03)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:00)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد خنده دار شدی:|

ههههههههههههه :| 
فک کری علی ام پی پی کنی روم بخندم بعدش پ خ خدافظی بفرسم برات ؟ :|
سخت در اشتباهی :|

یکبار دیجه اسم پ خ خدافظی رو بیاری ذبحت میکنم:|
(16-07-2017، 21:59)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 21:57)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عکسام تموم شد : |

دکل نفتم گم شد عسیسم مشکلی نیست ک 

مطمعنی این چیزی که گفتی با بحث در ارتباط بود ؟ :/
احسان کو؟:|
(16-07-2017، 22:04)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخه ای کاش خدافظی کنه تو پ خ :|
نسلتو جم کرد گذاشت یه طرف :| 
(16-07-2017، 22:04)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مطمعنی این چیزی که گفتی با بحث در ارتباط بود ؟ :/
حالا ن که حرف تو نسل جدیدی از ارتباطات رو بوجود اورد/:
(16-07-2017، 22:05)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احسان کو؟:|

جون ؟! :| 
غِیرتتون تو حَلقم ‎=D
(16-07-2017، 22:05)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:04)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخه ای کاش خدافظی کنه تو پ خ :|
نسلتو جم کرد گذاشت یه طرف :| 
بدبخت من ی چارتا فش بهش دادم ولی تو عین خیار ب گلابی تبدیل شدی:|
(16-07-2017، 22:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غِیرتتون تو حَلقم ‎=D

قاطی نکن خودتو مث علی 4 میشه حال ندارم بن شم بخاطرش