انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آرهههههه

حالا شناختین؟؟
(20-07-2017، 19:40)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرهههههه

حالا شناختین؟؟

نهBb9
(20-07-2017، 19:44)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 19:40)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرهههههه

حالا شناختین؟؟

نهBb9

اوه!
خو چرا میزنی؟؟
 دلیل این همه من اینه که
کامپیوترم همش ویندوزش میپریده و منم به ارشی به زورو تمنا راضیش کردم که دوباره ویندوش کنه
وقتی اومدم دیگه به عنوان مهمون شناخته میشدم واس همین دوباره ثبت نام کردم
حالا چی؟
سلوم...
(20-07-2017، 20:16)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 19:44)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
آرهههههه

حالا شناختین؟؟

نهBb9

اوه!
خو چرا میزنی؟؟
 دلیل این همه من اینه که
کامپیوترم همش ویندوزش میپریده و منم به ارشی به زورو تمنا راضیش کردم که دوباره ویندوش کنه
حالا چی؟

یه شکلک دیگه میخواستم بزنم دستم خورد این اومد حال ویرایش نداشتم
میدونی یه چیزی هست به نام رمز عبور باهاش میتونستی وارد شی
چرا حس میکنم ادبیاتت واسم آشـــناس...

نام کاربری قَبلیت چی بود..؟
[/quote]

کوروش یادته یه بار ازم پرسیدی که دخترم کجاست؟؟
من همونی هستم که جواب این سوال رو بهت داد
اگه یادته جوابم چیبوده پس بگو!

(20-07-2017، 20:16).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلوم...

سلامم
خوبی؟

(20-07-2017، 20:19)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 20:16)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
آرهههههه

حالا شناختین؟؟

نهBb9

اوه!
خو چرا میزنی؟؟
 دلیل این همه من اینه که
حالا چی؟

یه شکلک دیگه میخواستم بزنم دستم خورد این اومد حال ویرایش نداشتم
میدونی یه چیزی هست به نام رمز عبور باهاش میتونستی  وارد شی

میدونم
زدم هم
فقط نام کاربریم که زده بودم سوگل دات ان ایچ بوده ولی من ان ام رو زدم قبول نکرده مجبور شدم دوباره ثبت نام کنم
سلام سِوگیلیم (:
عالی خوبی؟
+
میشناسمت؟!
(20-07-2017، 19:31)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 19:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 18:11)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام کوروش خیلی وقته ندیدمت باو
چطوری خوبی؟
چ خبرا؟؟

ای خدا
منم سوگل قبلیییییییییی

نام کاربری قبلیمsogol.bfبوده
حالا شناختی؟

من سوگلم عاشق گلم
این دیالوگ رو میشناسی؟؟
مال خودم بوده هااا
البته بعضی وقتا میگفتم

همون که پِزشکی میخوند ؟؟ D:

آره شناختم...

خوبی تــٌ؟؟
(20-07-2017، 20:25)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 19:31)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 19:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 18:11)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام کوروش خیلی وقته ندیدمت باو
چطوری خوبی؟
چ خبرا؟؟

ای خدا
منم سوگل قبلیییییییییی

نام کاربری قبلیمsogol.bfبوده
حالا شناختی؟

من سوگلم عاشق گلم
این دیالوگ رو میشناسی؟؟
مال خودم بوده هااا
البته بعضی وقتا میگفتم

همون که پِزشکی میخوند ؟؟ D:

آره شناختم...

خوبی تــٌ؟؟
لعنت بهت یعنی اینقدر من قضیه رو موندگار کردم سوگول ده سال دیگه بیایی تاپیک بیو گرافیت میاد بیرون با اولین خط بدین مضمون دختری که در 15 سالگی پزشکی خواند خخخخ
مهرداد افق همین نزدیکی هاست...
+
خوبی؟