انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-07-2017، 21:18)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:14)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:13)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نامَرد شِعر به این خوبی ..  
:|

خوب پــَرستار کی بودی تـــٌ؟؟ ‎;D

فقط خفه شو
وای یه تحدیدی یادم اومد!

نیگا اگه این بحثو تموم نکنی میرم دخترتو میکشم بزار من ازش مراقبت کردم
ولی
خب
میکشمش
Angry  Sleepy

اصا تنُ بدن ادمو میلرزونی ! :|

اهههههههه
باو تازه شناختی مونو!؟
مو همینم دیگه!
تن و بدن آدمو میلرزونم
مثل بید
اوکی!

من اصا نشناختمت :|
کی هستی ؟! :|
بید میلرزه واقعا ؟! :|
نمیدونستم :|

(20-07-2017، 21:18)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote pid='3350958' dateline='1500574674']
(20-07-2017، 21:16)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Huh

(20-07-2017، 21:11)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:10)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آی خدااا

نمیدونم که چرا گفتگو آزاد سلام دادن رو تو قوانین اجباری نگذاشته است؟؟
خدا به داد سلام دادگان برسد!

سـلام عزیزم :|

عجب! Huh
علیک سلام مریضم!

میگی سلام کُن ! :|
مث ادم سلام میکُنیم :|
توهینم میکُنی ! :||
مرسی :|

خیلی خواهش میکنم؟
توهینم کجابود؟
بهم گفتی عزیزم حالا منم بگم؟
آخه نمیدونم دختری یا پسر!
اصلا اصل بده تا باهات روراست باشم
بس!؟
[/quote]

ینی نفهمیدی ؟! :|
پسرم دگ :|
اول تُ :|
(20-07-2017، 21:18)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:13)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فقط خفه شو
وای یه تحدیدی یادم اومد!

ولی
خب
میکشمش
Angry  Sleepy

ببین مَن الان قَلبم میزنه بـوم بــوم..
دواش چــیــه؟؟ D‎:

دٌختر؟!
نمیـــشناسم..
وِلش کٌن ‎..

حالا چَند واحد دیـــگه مونده تَخصصتو بگیــری..؟ ‎=D

میدونی دواش چیه؟
یه خورده زهر با سم غاطی کن بریز تو لیوان چای
یه خورده هم قرص آلپرازولام بریز توش
کوفتش کن
حالا ببین حالت خوب خوب میشه
حتی دیگه مریضم نمیشی!
(آخه رفتی اون دنیا)
خخخ
(20-07-2017، 21:26)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی دواش چیه؟
کوفتش کن
حتی دیگه مریضم نمیشی!
(آخه رفتی اون دنیا)
خخخ

شما چرا انقد عصبی هستی؟:||||||
من از طرف تمام کاربرا ازتون عذر میخام:|
(20-07-2017، 21:26)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:18)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

فقط خفه شو
وای یه تحدیدی یادم اومد!

ولی
خب
میکشمش
Angry  Sleepy

دواش چــیــه؟؟ D‎:

دٌختر؟!
نمیـــشناسم..
وِلش کٌن ‎..

میدونی دواش چیه؟
کوفتش کن
حتی دیگه مریضم نمیشی!
(آخه رفتی اون دنیا)
خخخ
فَقَ دِلم به حــال اون بَدبختی که مـــیخواد بگیرت میــسوزه :|

:/
نزنین هَمو .__.

|:
شت (((((:
(20-07-2017، 21:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

فقط خفه شو
وای یه تحدیدی یادم اومد!

ولی
خب
میکشمش
Angry  Sleepy

دواش چــیــه؟؟ D‎:

دٌختر؟!
نمیـــشناسم..
وِلش کٌن ‎..

میدونی دواش چیه؟
کوفتش کن
حتی دیگه مریضم نمیشی!
(آخه رفتی اون دنیا)
خخخ
فَقَ دِلم به حــال اون بَدبختی که مـــیخواد بگیرت میــسوزه :|

:/

نمیشد فقط این حرفو نزنی؟
(20-07-2017، 21:32)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شت (((((:

سحـر ^__^ 
انقدر دور شُدیم ک بُردیم از یاد :|
(20-07-2017، 21:27)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
میدونی دواش چیه؟
کوفتش کن
حتی دیگه مریضم نمیشی!
(آخه رفتی اون دنیا)
خخخ

شما چرا انقد عصبی هستی؟:||||||
من از طرف تمام کاربرا ازتون عذر میخام:|

من الان واقعا اعصبانی بنظر میرسم؟؟

(20-07-2017، 21:21)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:18)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:14)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

فقط خفه شو
وای یه تحدیدی یادم اومد!

ولی
خب
میکشمش
Angry  Sleepy

اصا تنُ بدن ادمو میلرزونی ! :|

اهههههههه
باو تازه شناختی مونو!؟
مو همینم دیگه!
تن و بدن آدمو میلرزونم
مثل بید
اوکی!

من اصا نشناختمت :|
کی هستی ؟! :|
بید میلرزه واقعا ؟! :|
نمیدونستم :|

(20-07-2017، 21:18)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote pid='3350958' dateline='1500574674']
(20-07-2017، 21:16)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Huh

(20-07-2017، 21:11)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:10)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آی خدااا

نمیدونم که چرا گفتگو آزاد سلام دادن رو تو قوانین اجباری نگذاشته است؟؟
خدا به داد سلام دادگان برسد!

سـلام عزیزم :|

عجب! Huh
علیک سلام مریضم!

میگی سلام کُن ! :|
مث ادم سلام میکُنیم :|
توهینم میکُنی ! :||
مرسی :|

خیلی خواهش میکنم؟
توهینم کجابود؟
بهم گفتی عزیزم حالا منم بگم؟
آخه نمیدونم دختری یا پسر!
اصلا اصل بده تا باهات روراست باشم
بس!؟

ینی نفهمیدی ؟! :|
پسرم دگ :|
اول تُ :|
[/quote]

سوگل16 مشهد
وشما؟
(20-07-2017، 21:34)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:32)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شت (((((:

سحـر ^__^ 
انقدر دور شُدیم ک بُردیم از یاد :|

جونز ؟ :>
خوبی ؟