انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-07-2017، 22:13)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
؟؟!!

لطف کن به من جمله نگو ...
۹ روز دیگه مونده  به سن قانونی برسم ! :/

عههه نه بابا /: 
(16-07-2017، 22:14)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینکه تو گ ا بگی اسکی میرم ازت منم اصابم شیری شه ایییی ذوق میکنی با اینکار انگار بردنت فضا برگردوندنت :|

در رابطه با این موضوع تو تل  حرف میزنیم:|

احسان کو؟
:||||
نگا یا میگی اسکی نرفتم ازت یا اون بحث کثیف رو با احسان در میون میزارم :|
(16-07-2017، 22:14)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو دیگ چرا مَشتی  Smile

مشترک مورد نظر شٌما نبودی ^.^

بات ایم سو رِدی فٌر دهوا :|

ای دونت گیو ا شــ*ـت بیبه  Heart
بابا خفن..تو رو خدا بزا بریم جلو دیگ مارو نَبند ‎=D
(16-07-2017، 22:17)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:13)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
؟؟!!

لطف کن به من جمله نگو ...
۹ روز دیگه مونده  به سن قانونی برسم ! :/

عههه نه بابا /: 

(16-07-2017، 22:14)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینکه تو گ ا بگی اسکی میرم ازت منم اصابم شیری شه ایییی ذوق میکنی با اینکار انگار بردنت فضا برگردوندنت :|

در رابطه با این موضوع تو تل  حرف میزنیم:|

احسان کو؟
:||||
نگا یا میگی اسکی نرفتم ازت یا اون بحث کثیف رو با احسان در میون میزارم :|

اسکی نرفتی:|

(16-07-2017، 22:17)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:14)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو دیگ چرا مَشتی  Smile

مشترک مورد نظر شٌما نبودی ^.^

بات ایم سو رِدی فٌر دهوا :|

ای دونت گیو ا شــ*ـت بیبه  Heart

جونت بالا میاد رو کاغذ بگی دو خط شعر
کلا توی هر نسخه ی اعلام وجود میکنم .______.
(16-07-2017، 22:17)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسکی نرفتی:|

فایده نداره :|
احســــآن ؟ :| 
(16-07-2017، 22:18)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو که پسر نیستی ؟ نه ؟
:/
تنهایی احساس خوف میکنم ! :/
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ɪnτersτellαr

این همونی بود ک میگفتی حمید ؟ :|
(16-07-2017، 22:18)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:17)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خودتو قاطی ما نکن 
ن ازت خوشم میاد نه فازت به ما میخوره 
واسا لاجی ما صد تا گنده تر از توام زدیم /: 

خَفَن...
کسی نخواست قاطی شماها بشه..!! من یه تیک ای انداختم خود طرف هم گرفت...
شما مث پَره شدن دخترا اعصابت داغون بود پیچ دادی به حرف ما...
وگرنه نه شما مخاطب من بودی نه من مخاطب شما..!!
آر یو گِت إت؟؟!
+
حمید جان بحث کاغذ نیس..
بدون هماهنگی پِلی میشه..!!
(16-07-2017، 22:21)miss karay نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-07-2017، 22:18)_NEW FOLDER_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تو که پسر نیستی ؟ نه ؟
:/
تنهایی احساس خوف میکنم ! :/

ن ن من پوتیتو سابق و نیوی اکنون هسدم ._.
مریمم Smile
ای بابا ای بابا :|