انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-07-2017، 19:38)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:35)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوروش ول کن برو نیم ساعت دیگه بیا 
اونموقع حرف بزن آروم تر میشی جَو برای دعوا ایجاد نمیکنی /:

داداش شٌما نبودی. ...ندیدی چیا میگفت تو گ.ا.. ( مثلا طنز ..!! )
بعد جالبیـــش هم اینه ک یادش رفته همه چیو..!!
من اعصابم ریلکسه..در اص ارزش خورد کردن سر ی هشتادی نداره..!!
ولی خوب..باید مٌتوجه میشد اشتباهاشو ک شٌد ‎(:‎
خٌدافس فهلا.
بچگی کرده |:
من از طرف تمامی دهه هشتادیا ازت عذر میخوام 
خدافظ  D:

تٌ دیگ چرا دوطَرفه میزَنی ؟..
‎^_~‎ بای
چی شدید باز؟
(22-07-2017، 19:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وِلش کٌن حاج مهرداد..
طَرف داره با یارو یارو گٌفتن خودشو خالی میکنه خَفَن..
دیالوگ خوشمزه گفته..
جلو چندین نفر رنگ کار قهوه ای شده و دیوار ما رو رنگ کزده با شیرین بازیاش..
طلبکار هم هست..
خودشم خالی میکنه.
بیخیال ‎^_~‎

کوروش تو خودتو ریلکس نکردی ببین این بازیو داچ علی در حالت روانی برد ببین من جلو روشم میگم بهتر از دوستانه پشت سرمون حف میزنن بعد داداچ میگن خلاصه داشتم میگفتم اشتباه کردی که اختیاره زبونو از دست دادی
(22-07-2017، 19:38)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:35)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خٌدافس فهلا.
بچگی کرده |:
من از طرف تمامی دهه هشتادیا ازت عذر میخوام 
خدافظ  D:
یه دهه هشتادی نیازی نداره ک خودشو به یه هفتادو نهی ک ادعای گنده گوزی میکنه ثابت کنه !
پ یه همچی کاری نکن لطفا (:
(22-07-2017، 19:24)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر زود روز سیکتیر شد |:
سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2017-07-22-20-47-03-Telegram-15-.png  

عاشقتم یعنی 25r3025r3025r30

پیش بینی درست در اومد من از اولشم پیشگو بودم کشکا سابیده شد
(22-07-2017، 19:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خٌدافس فهلا.
ببین نذار سند رو کنم :|
منم هیچ اشتباهی نکردم (:
اونی ک باید از سوء تفاهم دربیاد شمایی ک تو خواب غفلت رفتی !
عذت زیاد !

(22-07-2017، 19:36)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همسایمون ممد نوبری پِلی کرده صداش میاد |:

(22-07-2017، 19:35)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاسمین کیه ؟ :|
AnGel 
میخواست باهامون بیاد بیرون ؟ :|
رو کن ببینم چی داری..!!
گفتم ک ..شما خیلی خفنی..
همه اشتباها رو من کردم..
شوخی های جذاب شما هیچی نبوده ‎(:‎
لعنتی ‎(:‎ تو این حافظت...
دیالوگ هات رو یادت رفده چی بگم بت دیگ...
باز تو بحث دوتا پسر دقت کردی؟؟
سیک حافظی ‎=)‎
عجب وعضیه 4
(22-07-2017، 19:42)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:24)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2017، 19:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر زود روز سیکتیر شد |:
سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2017-07-22-20-47-03-Telegram-15-.png  

عاشقتم یعنی 25r3025r3025r30

پیش بینی درست در اومد من از اولشم پیشگو بودم کشکا سابیده شد
:|
شت -_-
(22-07-2017، 19:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

خٌدافس فهلا.
ببین نذار سند رو کنم :|
منم هیچ اشتباهی نکردم (:
اونی ک باید از سوء تفاهم دربیاد شمایی ک تو خواب غفلت رفتی !
عذت زیاد !

(22-07-2017، 19:36)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همسایمون ممد نوبری پِلی کرده صداش میاد |:

(22-07-2017، 19:35)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاسمین کیه ؟ :|
AnGel 
میخواست باهامون بیاد بیرون ؟ :|
بعدا تل تو همون گروه همه هستن حرف میزنیم راجبش
(22-07-2017، 19:43)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب وعضیه 4

بیخی داداش رامینمون چطوره مهردادم