انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-07-2017، 21:50)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان من به پ.خ ام دسترسی پیدا کردم؟؟
ارسالام بیسته
یه کار مهم دارم هم
ولی پی امم نمیره
مشکلی هست؟؟
هنوز نرسیدم به بیست؟
مثلا!

(20-07-2017، 21:49)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:48)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:47)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی سوگول :|
هر چی‌دوس داری صدام کُن :|

مثلا هلهلکی:|

نه دگ :|
ی چیز جدید :|

نوید خوبه!؟؟
اسم یه بنده خدا بود Big Grin

نوید ؟! :|
نکُنه باور کردی :|
(20-07-2017، 21:50)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان من به پ.خ ام دسترسی پیدا کردم؟؟
ارسالام بیسته
یه کار مهم دارم هم
ولی پی امم نمیره
مشکلی هست؟؟
هنوز نرسیدم به بیست؟
مثلا!
21 ..
(20-07-2017، 21:52)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:46)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:45)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی
نشناختم!
میشه اصل بدین؟

نه نمیشه :|

درک Undecided

ویییییی:|
همیشه انقد بی ادبی یا کُلن بی ادبی؟:||
(20-07-2017، 21:44)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:42)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:39)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:38)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ب یاد داری مرا ؟ :۷ 
خوبم .. خودت خوبی ؟ ._. 

اره باو .
بد نیستم .

عالی باش ای بانوی شرقی :۷ 
:|

باشه چون تُ گفتی D:

یادی کردی از گذشته ؟! :|

بلی :} هیچ چیز خوبی نداش v:
سوگول چیشده؟
چرا اینجوری میکنی عزیزم؟!
(20-07-2017، 21:54)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:44)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:42)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:41)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-07-2017، 21:39)ற!sS~saЋİ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره باو .
بد نیستم .

عالی باش ای بانوی شرقی :۷ 
:|

باشه چون تُ گفتی D:

یادی کردی از گذشته ؟! :|

بلی :} هیچ چیز خوبی نداش v:

آره واقعا [:
همش مُزخرف بود :|
دیگه دارین میرین رو اعصابم

قبلا یارو میگفت اینا بی ادبن بزن داغونشون کن
الان همین یاروهه میگه بی ادب

شیطونه میگه برو بزن در خونشو بشکن تا دزدا راحت تر بتونن دزدی کنن
اللهم شفا Telegh_59Telegh_01Telegh_01
شیوا نی چندروزه....خبر مبر ندارین ازش ؟!
سوگول . این بازی کثیفُ همین الان تموم کُن :|